Športové úspechy
  • 2022 - víťazný kolektív v M- SR SHITO RYU 2022
  • 2020 - víťazný kolektív v ŽIACKEJ LIGE v KARATE
  • 2019 a 2022 - vicemajster - kolektív v ŽIACKEJ LIGE v KARATE
  • 2018 víťazný kolektív v POPRADSKÝ POHÁR 2018
  • 2017 - vicemajster - kolektív ORADEA CUP (Rumunsko)
  • množstvo medailistov z domácich a zahraničných vrcholových súťaží (napr. 2022 - vrcholová svetová mládežnícka súťaž - Youth League Cyprus 2022 - 3. miesto Veronika Jalowiczorová)
  • účasť na svetových súťažiach ako K1 Premier League a Serie A League - Lucia Kokočák (Langošová), či ME v karate kadetov a juniorov 2022, resp. Youth League K1 - Svetová liga mládeže (Veronika Jalowiczorová, Sofia Halecká, Ingrid Salaganičová, Manuel Laci, Martin Čonka)
V súčasnosti máme 250 členov.
Všetci naši tréneri sú dobrovoľníci, odchovanci klubu, ktorí trénujú bez nároku na finančné ohodnotenie.
Sme tvorcami projektu JUNIORKO, ktorý pomáha deťom zo znevýhodneného prostredia.
V rámci projektu JUNIORKO sme v aktuálnej sezóny zabezpečili dvadsiatim deťom tréningový a súťažný proces zadarmo.
Môj príbeh

Karate klub Junior Prešov je najväčším karate klubom na Slovensku. Vznikol v roku 1990. V roku 2014 prebehla v klube veľká transformácia, ktorá dopomohla klubu k tomu, aby sa zaradil k najlepším klubom v karate na Slovensku. Deti v klube trénujú už od 3 rokov. Klub vychoval aj viacerých reprezentantov Slovenskej republiky. Medzi takéto najvýraznejšie osobnosti patrí aj DVOJNÁSOBNÝ MAJSTER SVETA v kategórii KUMITE - PETER BRODA a DVOJNÁSOBNÁ MAJSTERKA EURÓPY SHITO RYU v kategórii KUMITE - LUCIA LANGOŠOVÁ. Aj dnes je cieľom vychovať cvičencov v tomto duchu. Tréneri trénujú ZDARMA, nikto z nich nepoberá finančné ohodnotenie, tréneri sú dobrovoľníci - odchovanci klubu a vracajú mu to, čo dostali, keď boli oni sami deťmi.

Máte otázku? Opýtajte sa!
[email protected]

Partneri projektu
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri MOV