Rýchlostná kanoistika

0 Z
3 S
1 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
44 / 9
Počet podujatí so slovenským zastúpením:20
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Vlček Erik Vlček OLY Peking 2008
Slovensko
K4 1000 m S
Tarr Juraj Tarr OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K4 1000 m S
Riszdorfer Michal Riszdorfer OLY Peking 2008
Slovensko
K4 1000 m S
Linka Tibor Linka OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K4 1000 m S
Riszdorfer Richard Riszdorfer OLY Peking 2008
Slovensko
K4 1000 m S
Vlček Erik Vlček OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K4 1000 m S
Tarr Juraj Tarr OLY Peking 2008
Slovensko
K4 1000 m S
Myšák Denis Myšák Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K4 1000 m S
Kňazovický Slavomír Kňazovický OLY Atlanta 1996
Slovensko
C1 500 m S
Riszdorfer Michal Riszdorfer OLY Atény 2004
Slovensko
K4 1000 m B
Riszdorfer Richard Riszdorfer OLY Atény 2004
Slovensko
K4 1000 m B
Bača Juraj Bača Atény 2004
Slovensko
K4 1000 m B
Vlček Erik Vlček OLY Atény 2004
Slovensko
K4 1000 m B
Jozef Turza OLY Barcelona 1992
ČSFR
K4 1000 m 4
Róbert Erban OLY Barcelona 1992
ČSFR
K4 1000 m 4
Juraj Kadnár OLY Barcelona 1992
ČSFR
K4 1000 m 4
Tarr Juraj Tarr OLY Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m 4
Vlček Erik Vlček OLY Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m 4
Róbert Erban OLY Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m 4
Riszdorfer Richard Riszdorfer OLY Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m 4
Attila Szabó OLY Barcelona 1992
ČSSR
K4 1000 m 4
Kňazovický Slavomír Kňazovický OLY Barcelona 1992
ČSFR
C1 500 m 4
Marcela Erbanová OLY Atény 2004
Slovensko
K1 500 m 5
Kňazovický Slavomír Kňazovický OLY Sydney 2000
Slovensko
C1 500 m 5
Tibor Polakovič Rím 1960
ČSSR
C1 1000 m 5
Bača Juraj Bača Sydney 2000
Slovensko
K2 1000 m 6
Riszdorfer Michal Riszdorfer OLY Sydney 2000
Slovensko
K2 1000 m 6
Vlček Erik Vlček OLY Londýn 2012
Slovensko
K4 1000 m 6
Jankovec Martin Jankovec Londýn 2012
Slovensko
K4 1000 m 6
Tarr Juraj Tarr OLY Londýn 2012
Slovensko
K4 1000 m 6
Gelle Peter Gelle Londýn 2012
Slovensko
K4 1000 m 6
Lubomír Vambera Helsinki 1952
ČSR
K1 1000 m 6
Ladislav Čepčiansky OLY Melbourne 1956
ČSR
K1 1000 m 6
Felix Masár Moskva 1980
ČSSR
K1 1000 m 6
Ladislav Čepčiansky OLY Melbourne 1956
ČSR
K1 10 km 6
Attila Szabó OLY Soul 1988
ČSSR
K1 500 m 6
Hagara Ľubomír Hagara Londýn 2012
Slovensko
C1 200 m 6
Csaba Orosz Atlanta 1996
Slovensko
C2 1000 m 7
Peter Páleš Atlanta 1996
Slovensko
C2 1000 m 7
Lubomír Vambera Londýn 1948
ČSR
K1 1000 m 7
Attila Szabó OLY Soul 1988
ČSSR
K1 1000 m 7
Marián Ostrčil Atény 2004
Slovensko
C1 1000 m 7
Peter Páleš Soul 1988
ČSSR
C1 1000 m 7
Vlček Erik Vlček OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K2 1000 m 8
Vlček Erik Vlček OLY Londýn 2012
Slovensko
K2 1000 m 8
Tarr Juraj Tarr OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K2 1000 m 8
Gelle Peter Gelle Londýn 2012
Slovensko
K2 1000 m 8
Csaba Orosz Atlanta 1996
Slovensko
C2 500 m 8
Peter Páleš Atlanta 1996
Slovensko
C2 500 m 8
Gelle Peter Gelle Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K1 1000 m 8
Róbert Erban OLY Atlanta 1996
Slovensko
K1 500 m 8
Felix Masár Moskva 1980
ČSSR
K1 500 m 8
Ľubomír Kadnár Mníchov 1972
ČSSR
K4 1000 m 9
Ľubor Štark OLY Montreal 1976
ČSSR
K1 1000 m 9
Peter Páleš Sydney 2000
Slovensko
C1 1000 m 9
Róbert Erban OLY Barcelona 1992
ČSFR
K1 1000 m 10
Farkas Vincent Farkas OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
C1 1000 m 10
Kohlová Martina Kohlová OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K1 200 m 10
Kmeťová Ivana Kmeťová Londýn 2012
Slovensko
K2 500 m 13
Kohlová Martina Kohlová OLY Londýn 2012
Slovensko
K2 500 m 13
Kohlová Martina Kohlová OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K1 500 m 13
Kmeťová Ivana Kmeťová Londýn 2012
Slovensko
K1 200 m 14
Juraj Kadnár OLY Barcelona 1992
ČSFR
K2 1000 m 15
Róbert Erban OLY Barcelona 1992
ČSFR
K2 500 m 15
Krajčovič Marek Krajčovič Londýn 2012
Slovensko
K1 1000 m 20
Attila Szabó OLY Atlanta 1996
Slovensko
K2 1000 m semifinále
Juraj Kadnár OLY Atlanta 1996
Slovensko
K2 1000 m semifinále
Kohlová Martina Kohlová OLY Peking 2008
Slovensko
K2 500 m semifinále
Helena Vašáková Moskva 1980
ČSSR
K2 500 m semifinále
Jana Polakovičová OLY Moskva 1980
ČSSR
K2 500 m semifinále
Kmeťová Ivana Kmeťová Peking 2008
Slovensko
K2 500 m semifinále
Riszdorfer Michal Riszdorfer OLY Sydney 2000
Slovensko
K2 500 m semifinále
Bača Juraj Bača Sydney 2000
Slovensko
K2 500 m semifinále
Peter Páleš Atény 2004
Slovensko
C2 500 m semifinále
Daniel Biksadský Atény 2004
Slovensko
C2 500 m semifinále
Mário Ostrčil Sydney 2000
Slovensko
C2 500 m semifinále
Ján Kubica OLY Sydney 2000
Slovensko
C2 500 m semifinále
Peter Páleš Atény 2004
Slovensko
C2 1000 m semifinále
Daniel Biksadský Atény 2004
Slovensko
C2 1000 m semifinále
Mário Ostrčil Sydney 2000
Slovensko
C2 1000 m semifinále
Ján Kubica OLY Sydney 2000
Slovensko
C2 1000 m semifinále
Ladislav Čepčiansky OLY Rím 1960
ČSR
K1 1000 m semifinále
Róbert Erban OLY Atény 2004
Slovensko
K1 1000 m semifinále
Rastislav Kužel OLY Sydney 2000
Slovensko
K1 1000 m semifinále
Róbert Erban OLY Atlanta 1996
Slovensko
K1 1000 m semifinále
Attila Szabó OLY Barcelona 1992
ČSSR
K1 500 m semifinále
Jana Polakovičová OLY Moskva 1980
ČSSR
K1 500 m semifinále
Róbert Erban OLY Sydney 2000
Slovensko
K1 500 m semifinále
Martin Chorváth Atény 2004
Slovensko
K1 500 m semifinále
Marcela Erbanová OLY Sydney 2000
Slovensko
K1 500 m semifinále
Marián Ostrčil Peking 2008
Slovensko
C1 500 m semifinále
Marián Ostrčil Atény 2004
Slovensko
C1 500 m semifinále
Marián Ostrčil Peking 2008
Slovensko
C1 1000 m semifinále
Ján Kubica OLY Atlanta 1996
Slovensko
C1 1000 m semifinále
Andrej Wiebauer Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m DNS
Juraj Kadnár OLY Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m DNS
Ladislav Čepčiansky OLY Rím 1960
ČSR
K1 4x500 m rozjazdy
Vladimír Špaček Rím 1960
ČSSR
štafeta 4x500 m rozjazdy
Emanuela Luknárová Buenos Aires 2018
Slovensko
K1 slalom Z
Miroslav Urban Singapur 2010
Slovensko
K1 slalom S
Grigar Jakub Grigar OLY Nanking 2014
Slovensko
K1 slalom S
Katarína Pecsuková Buenos Aires 2018
Slovensko
K1 šprint S
Emanuela Luknárová Buenos Aires 2018
Slovensko
C1 slalom B
Marko Mirgorodský Nanking 2014
Slovensko
C1 slalom B
Michaela Haššová Nanking 2014
Slovensko
K1 slalom 5
Grigar Jakub Grigar OLY Nanking 2014
Slovensko
K1 šprint 9
Marko Mirgorodský Nanking 2014
Slovensko
C1 šprint 13
Michaela Haššová Nanking 2014
Slovensko
K1 šprint 16
Miroslav Urban Singapur 2010
Slovensko
K1 šprint nepostúpil
Katarína Pecsuková Buenos Aires 2018
Slovensko
K1 slalom 5. – 8.
Petrušová Mariana Petrušová Minsk 2019
Slovensko
k1 5000 m B
Baláž Samuel Baláž Minsk 2019
Slovensko
K4 500 m B
Zalka Csaba Zalka Minsk 2019
Slovensko
K4 500 m B
Vlček Erik Vlček OLY Minsk 2019
Slovensko
K4 500 m B
Botek Adam Botek Minsk 2019
Slovensko
K4 500 m B
Vlček Erik Vlček OLY Baku 2015
Slovensko
K2 1000 m 4
Tarr Juraj Tarr OLY Baku 2015
Slovensko
K2 1000 m 4
Gelle Peter Gelle Minsk 2019
Slovensko
K2 1000 m 5
Botek Adam Botek Minsk 2019
Slovensko
K2 1000 m 5
Mládková Ivana Mládková Minsk 2019
Slovensko
K1 500m 5
Mládková Ivana Mládková Minsk 2019
Slovensko
K1 200m 6
Kohlová Martina Kohlová OLY Baku 2015
Slovensko
K2 500 m 7
Kmeťová Ivana Kmeťová Baku 2015
Slovensko
K2 500 m 7
Viktor Demin Baku 2015
Slovensko
K4 1000 m 7
Matej Michálek Baku 2015
Slovensko
K4 1000 m 7
Jakubík Gábor Jakubík Baku 2015
Slovensko
K4 1000 m 7
Krajčovič Marek Krajčovič Baku 2015
Slovensko
K4 1000 m 7
Kohlová Martina Kohlová OLY Baku 2015
Slovensko
k2 200 m 9
Kmeťová Ivana Kmeťová Baku 2015
Slovensko
k2 200 m 9
Ladičová Gabriela Ladičová Minsk 2019
Slovensko
C1 200m 9
Gelle Peter Gelle Baku 2015
Slovensko
K1 1000 m 10
Rusnák Matej Rusnák Baku 2015
Slovensko
C1 1000 m 10
Kohlová Martina Kohlová OLY Baku 2015
Slovensko
K1 200 m 13
Lucia Mištinová Baku 2015
Slovensko
k1 5000 m 14
Hagara Ľubomír Hagara Baku 2015
Slovensko
C1 200 m 15
Baláž Samuel Baláž Minsk 2019
Slovensko
k1 5000 m 15
Zalka Csaba Zalka Minsk 2019
Slovensko
K1 200m 15
Gacsal Ákos Gacsal Minsk 2019
Slovensko
K1 1000 m 16
Krajčovič Marek Krajčovič Baku 2015
Slovensko
k1 5000 m 16
Miroslav Zaťko Baku 2015
Slovensko
K1 200 m 17
Ľubomír Beňo Baku 2015
Slovensko
k2 200 m 17
Jankovec Martin Jankovec Baku 2015
Slovensko
k2 200 m 17
Zatlkajová Jessica Zatlkajová Minsk 2019
Slovensko
K2 500 m semifinále
Petrušová Mariana Petrušová Minsk 2019
Slovensko
K2 500 m semifinále
Mikéciová Hana Mikéciová Minsk 2019
Slovensko
C2 500 m semifinále
Valová Lucia Valová Minsk 2019
Slovensko
C2 500 m semifinále
Rusnák Matej Rusnák Minsk 2019
Slovensko
C1 1000 m semifinále

Mapa olympionikov