Rýchlostná kanoistika

0 Z
3 S
1 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
44 / 9
Počet podujatí so slovenským zastúpením:19
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Riszdorfer Richard Riszdorfer Peking 2008
Slovensko
K4 1000 m S
Vlček Erik Vlček Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K4 1000 m S
Tarr Juraj Tarr Peking 2008
Slovensko
K4 1000 m S
Myšák Denis Myšák Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K4 1000 m S
Vlček Erik Vlček Peking 2008
Slovensko
K4 1000 m S
Tarr Juraj Tarr Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K4 1000 m S
Riszdorfer Michal Riszdorfer Peking 2008
Slovensko
K4 1000 m S
Linka Tibor Linka Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K4 1000 m S
Kňazovický Slavomír Kňazovický Atlanta 1996
Slovensko
C1 500 m S
Bača Juraj Bača Atény 2004
Slovensko
K4 1000 m B
Vlček Erik Vlček Atény 2004
Slovensko
K4 1000 m B
Riszdorfer Michal Riszdorfer Atény 2004
Slovensko
K4 1000 m B
Riszdorfer Richard Riszdorfer Atény 2004
Slovensko
K4 1000 m B
Róbert Erban Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m 4
Riszdorfer Richard Riszdorfer Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m 4
Attila Szabó Barcelona 1992
ČSSR
K4 1000 m 4
Jozef Turza Barcelona 1992
ČSFR
K4 1000 m 4
Róbert Erban Barcelona 1992
ČSFR
K4 1000 m 4
Juraj Kadnár Barcelona 1992
ČSFR
K4 1000 m 4
Tarr Juraj Tarr Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m 4
Vlček Erik Vlček Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m 4
Kňazovický Slavomír Kňazovický Barcelona 1992
ČSFR
C1 500 m 4
Marcela Erbanová Atény 2004
Slovensko
K1 500 m 5
Kňazovický Slavomír Kňazovický Sydney 2000
Slovensko
C1 500 m 5
Tibor Polakovič Rím 1960
ČSSR
C1 1000 m 5
Bača Juraj Bača Sydney 2000
Slovensko
K2 1000 m 6
Riszdorfer Michal Riszdorfer Sydney 2000
Slovensko
K2 1000 m 6
Tarr Juraj Tarr Londýn 2012
Slovensko
K4 1000 m 6
Gelle Peter Gelle Londýn 2012
Slovensko
K4 1000 m 6
Vlček Erik Vlček Londýn 2012
Slovensko
K4 1000 m 6
Jankovec Martin Jankovec Londýn 2012
Slovensko
K4 1000 m 6
Lubomír Vambera Helsinki 1952
ČSR
K1 1000 m 6
Ladislav Čepčiansky Melbourne 1956
ČSR
K1 1000 m 6
Felix Masár Moskva 1980
ČSSR
K1 1000 m 6
Ladislav Čepčiansky Melbourne 1956
ČSR
K1 10 km 6
Attila Szabó Soul 1988
ČSSR
K1 500 m 6
Hagara Ľubomír Hagara Londýn 2012
Slovensko
C1 200 m 6
Peter Páleš Atlanta 1996
Slovensko
C2 1000 m 7
Csaba Orosz Atlanta 1996
Slovensko
C2 1000 m 7
Attila Szabó Soul 1988
ČSSR
K1 1000 m 7
Lubomír Vambera Londýn 1948
ČSR
K1 1000 m 7
Peter Páleš Soul 1988
ČSSR
C1 1000 m 7
Marián Ostrčil Atény 2004
Slovensko
C1 1000 m 7
Vlček Erik Vlček Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K2 1000 m 8
Vlček Erik Vlček Londýn 2012
Slovensko
K2 1000 m 8
Tarr Juraj Tarr Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K2 1000 m 8
Gelle Peter Gelle Londýn 2012
Slovensko
K2 1000 m 8
Peter Páleš Atlanta 1996
Slovensko
C2 500 m 8
Csaba Orosz Atlanta 1996
Slovensko
C2 500 m 8
Gelle Peter Gelle Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K1 1000 m 8
Felix Masár Moskva 1980
ČSSR
K1 500 m 8
Róbert Erban Atlanta 1996
Slovensko
K1 500 m 8
Ľubomír Kadnár Mníchov 1972
ČSSR
K4 1000 m 9
Ľubor Štark Montreal 1976
ČSSR
K1 1000 m 9
Peter Páleš Sydney 2000
Slovensko
C1 1000 m 9
Róbert Erban Barcelona 1992
ČSFR
K1 1000 m 10
Farkas Vincent Farkas Rio de Janeiro 2016
Slovensko
C1 1000 m 10
Kohlová Martina Kohlová Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K1 200 m 10
Kohlová Martina Kohlová Londýn 2012
Slovensko
K2 500 m 13
Kmeťová Ivana Kmeťová Londýn 2012
Slovensko
K2 500 m 13
Kohlová Martina Kohlová Rio de Janeiro 2016
Slovensko
K1 500 m 13
Kmeťová Ivana Kmeťová Londýn 2012
Slovensko
K1 200 m 14
Juraj Kadnár Barcelona 1992
ČSFR
K2 1000 m 15
Róbert Erban Barcelona 1992
ČSFR
K2 500 m 15
Krajčovič Marek Krajčovič Londýn 2012
Slovensko
K1 1000 m 20
Attila Szabó Atlanta 1996
Slovensko
K2 1000 m semifinále
Juraj Kadnár Atlanta 1996
Slovensko
K2 1000 m semifinále
Riszdorfer Michal Riszdorfer Sydney 2000
Slovensko
K2 500 m semifinále
Bača Juraj Bača Sydney 2000
Slovensko
K2 500 m semifinále
Kohlová Martina Kohlová Peking 2008
Slovensko
K2 500 m semifinále
Helena Vašáková Moskva 1980
ČSSR
K2 500 m semifinále
Jana Polakovičová Moskva 1980
ČSSR
K2 500 m semifinále
Kmeťová Ivana Kmeťová Peking 2008
Slovensko
K2 500 m semifinále
Mário Ostrčil Sydney 2000
Slovensko
C2 500 m semifinále
Ján Kubica Sydney 2000
Slovensko
C2 500 m semifinále
Peter Páleš Atény 2004
Slovensko
C2 500 m semifinále
Daniel Biksadský Atény 2004
Slovensko
C2 500 m semifinále
Peter Páleš Atény 2004
Slovensko
C2 1000 m semifinále
Daniel Biksadský Atény 2004
Slovensko
C2 1000 m semifinále
Mário Ostrčil Sydney 2000
Slovensko
C2 1000 m semifinále
Ján Kubica Sydney 2000
Slovensko
C2 1000 m semifinále
Rastislav Kužel Sydney 2000
Slovensko
K1 1000 m semifinále
Róbert Erban Atlanta 1996
Slovensko
K1 1000 m semifinále
Ladislav Čepčiansky Rím 1960
ČSR
K1 1000 m semifinále
Róbert Erban Atény 2004
Slovensko
K1 1000 m semifinále
Marcela Erbanová Sydney 2000
Slovensko
K1 500 m semifinále
Attila Szabó Barcelona 1992
ČSSR
K1 500 m semifinále
Jana Polakovičová Moskva 1980
ČSSR
K1 500 m semifinále
Róbert Erban Sydney 2000
Slovensko
K1 500 m semifinále
Martin Chorváth Atény 2004
Slovensko
K1 500 m semifinále
Marián Ostrčil Atény 2004
Slovensko
C1 500 m semifinále
Marián Ostrčil Peking 2008
Slovensko
C1 500 m semifinále
Ján Kubica Atlanta 1996
Slovensko
C1 1000 m semifinále
Marián Ostrčil Peking 2008
Slovensko
C1 1000 m semifinále
Andrej Wiebauer Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m dns
Juraj Kadnár Sydney 2000
Slovensko
K4 1000 m dns
Ladislav Čepčiansky Rím 1960
ČSR
K1 4x500 m rozjazdy
Vladimír Špaček Rím 1960
ČSSR
štafeta 4x500 m rozjazdy
Emanuela Luknárová Buenos Aires 2018
Slovensko
K1 slalom Z
Miroslav Urban Singapur 2010
Slovensko
K1 slalom S
Grigar Jakub Grigar Nanking 2014
Slovensko
K1 slalom S
Katarína Pecsuková Buenos Aires 2018
Slovensko
K1 šprint S
Emanuela Luknárová Buenos Aires 2018
Slovensko
C1 slalom B
Marko Mirgorodský Nanking 2014
Slovensko
C1 slalom B
Michaela Haššová Nanking 2014
Slovensko
K1 slalom 5
Grigar Jakub Grigar Nanking 2014
Slovensko
K1 šprint 9
Marko Mirgorodský Nanking 2014
Slovensko
C1 šprint 13
Michaela Haššová Nanking 2014
Slovensko
K1 šprint 16
Katarína Pecsuková Buenos Aires 2018
Slovensko
K1 slalom 5. - 8.
Miroslav Urban Singapur 2010
Slovensko
K1 šprint nepostúpil
Vlček Erik Vlček Baku 2015
Slovensko
K2 1000 m 4
Tarr Juraj Tarr Baku 2015
Slovensko
K2 1000 m 4
Kohlová Martina Kohlová Baku 2015
Slovensko
K2 500 m 7
Kmeťová Ivana Kmeťová Baku 2015
Slovensko
K2 500 m 7
Gábor Jakubík Baku 2015
Slovensko
K4 1000 m 7
Krajčovič Marek Krajčovič Baku 2015
Slovensko
K4 1000 m 7
Viktor Demin Baku 2015
Slovensko
K4 1000 m 7
Matej Michálek Baku 2015
Slovensko
K4 1000 m 7
Kohlová Martina Kohlová Baku 2015
Slovensko
k2 200 m 9
Kmeťová Ivana Kmeťová Baku 2015
Slovensko
k2 200 m 9
Gelle Peter Gelle Baku 2015
Slovensko
K1 1000 m 10
Matej Rusnák Baku 2015
Slovensko
C1 1000 m 10
Kohlová Martina Kohlová Baku 2015
Slovensko
K1 200 m 13
Lucia Mištinová Baku 2015
Slovensko
k1 5000 m 14
Hagara Ľubomír Hagara Baku 2015
Slovensko
C1 200 m 15
Krajčovič Marek Krajčovič Baku 2015
Slovensko
k1 5000 m 16
Miroslav Zaťko Baku 2015
Slovensko
K1 200 m 17
Ľubomír Beňo Baku 2015
Slovensko
k2 200 m 17
Jankovec Martin Jankovec Baku 2015
Slovensko
k2 200 m 17

Mapa olympionikov