Zažite olympijské hry na Slovensku!

Toto leto bude olympijské! V areáli bratislavej Kuchajdy sa bude od 25. júla do 11. augusta 2024 konať Olympijský festival. Na svoje si prídu malí aj veľkí. Vyskúšajte si zaujímavé športy, užite si veľa zábavy aj živé koncerty hviezd slovenskej hudby, Chýbať nebudú ani priame prenosy z olympijských hier v Paríži. Fandite slovenským športovcom a spoločne dokážne, že SME JEDEN TÍM. 

Vstup na festival je ZADARMO.

Krátka spomienka na Olympijský festival Tokio 2020

h

Vyskúšajte si viac ako 20 rôznych športov

Čaká na vás ten pravý olympijský zážitok. Aké je to strieľať z luku? Ktorá disciplína z triatlonu vám ide najlepšie? Zorientujete sa v orientačnom behu? Každý deň si budete môcť vyskúšať iný šport.

d

Pravá súťažná atmosféra aj na Slovensku

O medaily sa nebude bojovať len v Paríži. Súťažiť sa bude aj na Kuchajde! Čakajú na vás športové podujatia a preteky v mnohých športoch. Viac informácií už čoskoro.

d

Priame prenosy z Paríža a hudobné koncerty

Na veľkoplošnej obrazovke budete môcť sledovať priame prenosy z olympijských hier. Z Kuchajdy budú vysielať aj naši mediálni partneri Fun rádio a RTVS. O hudobný zážitok sa postarajú známe kapely.

4 dôvody, prečo prísť na festival

Bohatý program na každý deň

Lukostreľba, športové lezenie, atletika, triatlon, futbal, pozemný hokej, jachting či gymnastika? Každý deň bude na olympijskom festivale venovaný inému športu. Vyskúšať si bude mocť jednotlivé športy pod dohľadom skúsených inštruktorov, Tešiť sa môžete aj na množstvo zaujímavých hostí a súťaží v obrovskom športovom parku. Chýbať nebudú ani vodné športy!

Koncerty pre všetkých

Čaká vás bohatý program plný hudobných vystúpení známych umelcov, ktorí rozprúdia atmosféru a zabepečia skvelý zážitok pre všetkých návštevníkov. Rodiny s deťmi, mladí ľudia aj seniori – každý si nájde niečo, čo ho bude baviť. Na pódiách sa vystriedajú talentovaní umelci rôznych žánrov, takže si môžete byť istí, že hudba zarezonuje s každým srdcom.

Gastro zóna a zóna partnerov Slovenského olympijského tímu

Vstup na Olympijský festival, ako aj športové aktivity v rámci festivalu je pre všetkých zadarmo. Najväčšiu radosť z atrakcií budú mať detskí návštevníci, ale veríme, že potešenie z pohybu budú s nimi prežívať aj dospelí. V areáli bude aj množstvo sprievodných aktivít, ktoré sú v réžii hrdých partnerov Slovenského olympijského tímu.

Uvidíte najlepších olympionikov

Na Olympijský festival prídu po skončení svojich súťaží v Paríži aj naši olympionici. Každá získaná olympijská medaila sa tak oslávi priamo na Kuchajde! Kto sa už teší na selfie s novým olympijským víťazom či víťazkou? Na Olympijský festival však zavítajú aj úspešní športovci z nedávnej minulosti. Už dnes sa tešia, že vám dajú autogram alebo si spravia s vami spoločnú fotografiu. 

Program festivalu

Mapa areálu

Olympijský festival bude konať na bratislavskej Kuchajde

Viac info čoskoro

Mapa olympijského festivalu

Máte otázku? Opýtajte sa!
[email protected]

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri MOV