Súťaže

Literárne súťaže

Literárne súťaže

SOŠV organizuje každý rok výtvarnú súťaž zameranú na niektorú z olympijských tém. Súťaže sú určené pre žiakov základných a stredných škôl a sú organizované v rôznych vekových kategóriách.

Momentálne je spustená súťaž „Paríž 2024 – Olympijské hry mojimi očami“. Výtvarné práce je potrebné doručiť do 31. mája 2024. Najlepšie práce v každej kategórii budú odmenené vecnou cenou.

Výtvarné súťaže

Výtvarné súťaže

V rámci osláv Olympijského dňa organizuje SOŠV každý rok literárnu súťaž zameranú na niektorú z olympijských tém. Súťaže sú určené pre žiakov základných a stredných škôl a sú organizované v troch vekových kategóriách - do 10 rokov, do 15 rokov a do 18 rokov.

Momentálne je spustená literárna súťaž „Paríž 2024 - Olympijské pohľadnice“. Žiaci základných škôl a študenti stredných škôl majú príležitosť vyhotoviť vlastné olympijské pohľadnice a napísať vlastné povzbudzujúce a inšpiratívne odkazy slovenským športovcom, olympionikom.

 

Podporte olympionikov

Podporte olympionikov

Slovenských olympionikov vždy poteší podpora od fanúšikov a najmä od tých najmladších. Úprimné a inšpiratívne slová podpory a povzbudenia im dodajú dodatočné sily pre ich najdôležitejším míľnikom v ich športovej kariére. Podporiť športovcov sa dá aj prostredníctvom vlastných videoodkazov.   

Momentálne je spustený projekt na posielanie odkazov vo forme videa pre slovenských olympionikov súťažiacich v Paríži 2024.

Online olympijský kvíz

Online olympijský kvíz

Svoje vedomosti z oblasti olympizmu a športu si môžete otestovať aj v online vedomostnom kvíze, v rámci ktorého môžete získať niektorú z vecných cien SOŠV.

Máte otázku? Opýtajte sa!
Oddelenie olympizmu

+421 2 492 56 119
[email protected]

Partneri projektu
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri MOV