Športové úspechy

Naším najväčším úspechom je fakt, že sme doteraz nemuseli odmietnuť ani jedno dieťa túžiace po športe a dali sme šancu športovať každému, kto o ňu prejavil záujem.

Okrem toho sa nám ale podarilo aj zopár medailových úspechov:

  • 2. miesto Liga Juniorov Západ 2021/2022
  • 2. miesto medzinárodný turnaj juniorov FAT PIPE Cup 2022
  • 2. miesto Liga juniorov Stred 2022/2023
V klube vítame všetky deti bez rozdielov
Deťom je jedno, v akých podmienkach trénujú, pre nich je hlavné, že sa môžu s kamarátmi vybehať
Deti zo sociálne znevýhodneného prostredia neplatia členské príspevky a taktiež im zapožičiavame športovú výbavu
Ročne minieme na mládež 7 000 eur
Môj príbeh

Klub sme zakladali v roku 2019 s cieľom zabezpečiť deťom v levickom okrese kvalitnú možnosť športovania a hrania florbalu. Od apríla 2019 prešli už 4 sezóny a my sme narástli na neuveriteľných 130 členov. Každý týždeň nám pribúdajú noví členovia, pretože deti tento šport baví. Práve toto je pre nás najväčšia motivácia. Snažíme sa robiť florbal najlepšie ako vieme. Okrem toho je jeden z našich najhlavnejších cieľov, ktorý máme zakotvený aj v stanovách - robiť florbal pre každého. Práve preto nerobíme rozdiely a na tréningoch vítame deti bez rozdielu veku, pohlavia, národnosti, vierovyznania či sociálneho zabezpečenia. Celý klub založil, vedie, účtuje, trénuje a spravuje náš predseda Marek Marko sám, bez nároku na mzdu alebo akúkoľvek finančnú odmenu počas celých štyroch rokov. Robí to z lásky k florbalu a k deťom. A presne toto je ukážka toho, aký klub sme: milujúci, obetavý a zameraný na rozvoj detí.

Do novej sezóny by sme chceli prihlásiť do ligy 5 detských kategórii, no, bohužiaľ, na dve z nich nemáme dostatok financií. Myslíme si, že naša najväčšia prednosť, prečo by sme grant mali dostať, je, že máte istotu, že peniaze pôjdu priamo na deti. Sme klub, ktorý rastie veľkou rýchlosťou a nechceme v tejto tendencii prestať. Chceme sa ďalej rozvíjať, aby sme mohli prijímať čo najviac detí túžiacich športovať aj zo zlých sociálnych pomerov.

Máte otázku? Opýtajte sa!
[email protected]

Partneri projektu
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri MOV