tenis

1 Z
0 S
1 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
18 / 16
Počet podujatí so slovenským zastúpením:13
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
mecir Miloslav Mečíř OLY Soul 1988
ČSSR
dvojhra Z
mecir Miloslav Mečíř OLY Soul 1988
ČSSR
štvorhra B
Martin Andrej Martin OLY Rio de Janeiro 2016
SR
dvojhra 3. kolo
Vojtech Kehrling Štokholm 1912
Uhorsko
dvojhra 3. kolo
Dominik Hrbatý OLY Sydney 2000
SR
štvorhra štvrťfinále
Karol Kučera OLY Sydney 2000
SR
štvorhra štvrťfinále
Dominika Cibulková Peking 2008
SR
dvojhra osemfinále
Hantuchová Daniela Hantuchová Londýn 2012
SR
dvojhra osemfinále
Vojtech Kehrling Paríž 1924
Uhorsko
dvojhra 4. kolo
Karol Beck Atény 2004
SR
dvojhra 1. kolo
Lacko Lukáš Lacko Londýn 2012
SR
dvojhra 1. kolo
Krošlák Ján Krošlák Atlanta 1996
SR
dvojhra 1. kolo
Martina Suchá Atény 2004
SR
dvojhra 1. kolo
Dominik Hrbatý OLY Sydney 2000
SR
dvojhra 1. kolo
Karol Kučera OLY Atény 2004
SR
dvojhra 1. kolo
Henrieta Nagyová OLY Sydney 2000
SR
dvojhra 1. kolo
Dominika Cibulková Londýn 2012
SR
dvojhra 1. kolo
Marián Vajda OLY Barcelona 1992
ČSFR
dvojhra 1. kolo
Ľubomíra Kurhajcová Atény 2004
SR
dvojhra 1. kolo
Kližan Martin Kližan Londýn 2012
SR
dvojhra 1. kolo
Katarína Studeníková OLY Atlanta 1996
SR
dvojhra 1. kolo
Radka Zrubáková OLY Barcelona 1992
ČSFR
dvojhra 1. kolo
Ľubomíra Kurhajcová Atény 2004
SR
štvorhra 1. kolo
Martin Andrej Martin OLY Rio de Janeiro 2016
SR
štvorhra 1. kolo
Karol Kučera OLY Atlanta 1996
SR
štvorhra 1. kolo
Dominika Cibulková Londýn 2012
SR
štvorhra 1. kolo
Karol Beck Atény 2004
SR
štvorhra 1. kolo
Janette Husárová Atény 2004
SR
štvorhra 1. kolo
Zelenay Igor Zelenay OLY Rio de Janeiro 2016
SR
štvorhra 1. kolo
Hantuchová Daniela Hantuchová Atény 2004
SR
štvorhra 1. kolo
Vojtech Kehrling Paríž 1924
Uhorsko
štvorhra 1. kolo
Kližan Martin Kližan Londýn 2012
SR
štvorhra 1. kolo
Dominik Hrbatý OLY Atény 2004
SR
štvorhra 1. kolo
Hantuchová Daniela Hantuchová Londýn 2012
SR
štvorhra 1. kolo
Karina Habšudová Atlanta 1996
SR
štvorhra 1. kolo
Janette Husárová Peking 2008
SR
štvorhra 1. kolo
Martina Suchá Atény 2004
SR
štvorhra 1. kolo
Hantuchová Daniela Hantuchová Peking 2008
SR
štvorhra 1. kolo
Krošlák Ján Krošlák Atlanta 1996
SR
štvorhra 1. kolo
Lacko Lukáš Lacko Londýn 2012
SR
štvorhra 1. kolo
Dominik Hrbatý OLY Peking 2008
SR
dvojhra 2. kolo
Karina Habšudová Sydney 2000
SR
dvojhra 2. kolo
Radka Zrubáková OLY Atlanta 1996
SR
dvojhra 2. kolo
Hantuchová Daniela Hantuchová Atény 2004
SR
dvojhra 2. kolo
Karol Kučera OLY Atlanta 1996
SR
dvojhra 2. kolo
Schmiedlová Anna Karolína Schmiedlová Rio de Janeiro 2016
SR
dvojhra 2. kolo
Dominik Hrbatý OLY Atény 2004
SR
dvojhra 2. kolo
Karina Habšudová Atlanta 1996
SR
dvojhra 2. kolo
Hantuchová Daniela Hantuchová Peking 2008
SR
dvojhra 2. kolo
Karol Kučera OLY Sydney 2000
SR
dvojhra 2. kolo
Janette Husárová Sydney 2000
SR
štvorhra 2. kolo
Karina Habšudová Sydney 2000
SR
štvorhra 2. kolo
Vojtech Kehrling Štokholm 1912
Uhorsko
štvorhra 2. kolo
Radka Zrubáková OLY Atlanta 1996
SR
štvorhra 2. kolo
Šantal Škamlová Singapur 2010
SR
štvorhra S
Jana Čepelová Singapur 2010
SR
štvorhra S
Jana Čepelová Singapur 2010
SR
dvojhra B
Jozef Kovalík Singapur 2010
SR
štvorhra B
Filip Horanský Singapur 2010
SR
štvorhra B
Kristína Schmiedlová Nanking 2014
SR
dvojhra štvrťfinále
Filip Horanský Singapur 2010
SR
dvojhra 1. kolo
Viktória Kužmová Nanking 2014
SR
dvojhra 1. kolo
Alex Molčan Nanking 2014
SR
dvojhra 1. kolo
Kristína Schmiedlová Nanking 2014
SR
štvorhra 1. kolo
Alex Molčan Nanking 2014
SR
štvorhra 1. kolo
Viktória Kužmová Nanking 2014
SR
štvorhra 1. kolo
Martin Blaško Nanking 2014
SR
štvorhra 1. kolo
Kristína Schmiedlová Nanking 2014
SR
Miešaná štvorhra 1. kolo
Alex Molčan Nanking 2014
SR
Miešaná štvorhra 1. kolo
Šantal Škamlová Singapur 2010
SR
dvojhra 2. kolo
Jozef Kovalík Singapur 2010
SR
dvojhra 2. kolo
Martin Blaško Nanking 2014
SR
dvojhra 2. kolo
Viktória Kužmová Nanking 2014
SR
Miešaná štvorhra 2. kolo
Martin Blaško Nanking 2014
SR
Miešaná štvorhra 2. kolo
Drugdová Salma Drugdová Baku 2019
SR
dvojhra 5
Privara Peter Benjamin Privara Baku 2019
SR
dvojhra 2. kolo
Naď Peter Naď Baku 2019
SR
dvojhra 2. kolo
Balus Irina Balus Baku 2019
SR
dvojhra 2. kolo
Privara Peter Benjamin Privara Baku 2019
SR
štvorhra 2. kolo
Drugdová Salma Drugdová Baku 2019
SR
štvorhra 2. kolo
Naď Peter Naď Baku 2019
SR
štvorhra 2. kolo
Balus Irina Balus Baku 2019
SR
štvorhra 2. kolo

Mapa olympionikov