Atletika

2 Z
1 S
3 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
104 / 53
Počet podujatí so slovenským zastúpením:35
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Tóth Matej Tóth OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
50 km chôdza Z
Pribilinec Jozef Pribilinec OLY Soul 1988
ČSSR
20 km chôdza Z
Németh Imre Németh Londýn 1948
Maďarsko
hod kladivom Z
Csermák József Csermák Helsinki 1952
Maďarsko
hod kladivom Z
Bugár Imrich Bugár Moskva 1980
ČSSR
hod diskom S
Strauch Vojtech Strauch Amsterdam 1928
Maďarsko
hod oštepom S
Koczán Mór Koczán Štokholm 1912
Uhorsko
hod oštepom B
Németh Imre Németh Helsinki 1952
Maďarsko
hod kladivom B
Čisťjaková Galina Čisťjaková Soul 1988
ZSSR
skok do diaľky B
Šuranová Eva Šuranová Mníchov 1972
ČSSR
skok do diaľky B
Szokol Alojz Szokol Atény 1896
Uhorsko
100 m B
László Tábori Melbourne 1956
Maďarsko
1500 m 4
Václav Čevona Londýn 1948
ČSR
1500 m 4
Szokol Alojz Szokol Atény 1896
Uhorsko
trojskok 4
Juraj Demeč Mníchov 1972
ČSSR
4x100 m 4
Mária Mračnová-Faithová OLY Montreal 1976
ČSSR
skok do výšky 4
Zoltán Speidl Paríž 1900
Uhorsko
800 m 5
Jozef Plachý Ciudad de México 1968
ČSSR
800 m 5
Tóth Matej Tóth OLY Londýn 2012
Slovensko
50 km chôdza 5
Roman Mrázek Barcelona 1992
ČSSR
50 km chôdza 5
Roman Mrázek Soul 1988
ČSSR
20 km chôdza 5
Lomnický Marcel Lomnický Rio de Janeiro 2016
Slovensko
hod kladivom 5
Csermák József Csermák Melbourne 1956
Maďarsko
hod kladivom 5
Hrivnák Klocová Lucia Hrivnák Klocová OLY Londýn 2012
Slovensko
1500 m 5
Dušan Moravčík Mníchov 1972
ČSSR
3000 m prekážky 5
Jozef Plachý Moskva 1980
ČSSR
1500 m 6
Mária Mračnová-Faithová OLY Ciudad de México 1968
ČSSR
skok do výšky 6
Dušan Malovec OLY Moskva 1980
ČSSR
4x400 m 7
Libor Charfreitag OLY Atény 2004
Slovensko
hod kladivom 7
Juraj Luntzer Londýn 1908
Uhorsko
hod diskom voľným štýlom 7
Ilona Szikora Helsinki 1952
Maďarsko
hod diskom 8
Libor Charfreitag OLY Peking 2008
Slovensko
hod kladivom 8
Hrašnová Martina Hrašnová Peking 2008
Slovensko
hod kladivom 8
Eva Glesková-Lehocká Mníchov 1972
ČSSR
100 m 8
Mikuláš Konopka Atény 2004
Slovensko
vrh guľou 10
Pavol Szikora Soul 1988
ČSSR
50 km chôdza 10
Pavol Blažek OLY Moskva 1980
ČSSR
50 km chôdza 10
Dušan Moravčík Moskva 1980
ČSSR
3000 m prekážky 10
Milan Haborák OLY Sydney 2000
Slovensko
vrh guľou 11
Hrivnák Klocová Lucia Hrivnák Klocová OLY Peking 2008
Slovensko
800 m 11
Zuzana Hlavoňová-Kováčiková Sydney 2000
Česko
skok do výšky 11
Bugár Imrich Bugár Soul 1988
ČSSR
hod diskom 12
Margaréta Schieferová Berlín 1936
ČSR
hod diskom 12
Pavol Blažek OLY Soul 1988
ČSSR
50 km chôdza 12
Velďáková Dana Velďáková OLY Londýn 2012
Slovensko
trojskok 12
Zuzana Hlavoňová-Kováčiková Atlanta 1996
Česko
skok do výšky 12
Koczán Mór Koczán Štokholm 1912
Uhorsko
hod oštepom obojruč 12
Juraj Benčík Moskva 1980
ČSSR
50 km chôdza 13
Peter Korčok OLY Atény 2004
Slovensko
50 km chôdza 14
Svatopluk Sýkora Rím 1960
ČSSR
50 km chôdza 14
Pavol Blažek OLY Moskva 1980
ČSSR
20 km chôdza 14
Čisťjaková Galina Čisťjaková Atlanta 1996
Slovensko
trojskok 14
Dmitrij Vaľukevič Peking 2008
Slovensko
trojskok 14
Pavol Blažek OLY Soul 1988
ČSSR
20 km chôdza 15
Lomnický Marcel Lomnický Londýn 2012
Slovensko
hod kladivom 15
Miloslav Konopka Atény 2004
Slovensko
hod kladivom 15
Velďáková Jana Velďáková OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
skok do diaľky 15
Milan Mikuláš Barcelona 1992
ČSSR
trojskok 15
Róbert Ruffíni OLY Soul 1988
ČSSR
skok do výšky 15
Karol Kobulszky Štokholm 1912
Uhorsko
hod diskom 16
Karol Kobulszky Štokholm 1912
Uhorsko
hod diskom obojruč 16
Peter Tichý OLY Sydney 2000
Slovensko
50 km chôdza 17
Roman Mrázek Soul 1988
ČSSR
50 km chôdza 17
Pavol Blažek OLY Barcelona 1992
ČSSR
20 km chôdza 17
Pavol Maľa Berlín 1936
ČSR
hod oštepom 17
Velďáková Dana Velďáková OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
trojskok 17
Bátovský Miloš Bátovský OLY Atény 2004
Slovensko
50 km chôdza 18
Csermák József Csermák Rím 1960
Maďarsko
hod kladivom 18
Hrivnák Klocová Lucia Hrivnák Klocová OLY Atény 2004
Slovensko
800 m 19
Igor Kollár Barcelona 1992
ČSFR
20 km chôdza 19
Hrašnová Martina Hrašnová Rio de Janeiro 2016
Slovensko
hod kladivom 19
Štefan Drubina Londýn 1908
Uhorsko
3500 m 19
Bugár Imrich Bugár Barcelona 1992
ČSSR
hod diskom 20
Štefan Malík OLY Sydney 2000
Slovensko
50 km chôdza 20
Roman Mrázek Atlanta 1996
Slovensko
50 km chôdza 20
Pribilinec Jozef Pribilinec OLY Moskva 1980
ČSSR
20 km chôdza 20
Hrašnová Martina Hrašnová Londýn 2012
Slovensko
hod kladivom 20
Milan Gombala Atlanta 1996
Česko
skok do diaľky 20
Roman Moravec Mníchov 1972
ČSSR
skok do výšky 20
Juraj Luntzer Štokholm 1912
Uhorsko
hod diskom obojruč 20
Juraj Luntzer Štokholm 1912
Uhorsko
hod diskom 21
Štefan Malík OLY Atlanta 1996
Slovensko
50 km chôdza 21
Ján Takáč Berlín 1936
ČSR
maratón 21
Zuzana Malíková Atény 2004
Slovensko
20 km chôdza 22
Koczán Mór Koczán Paríž 1924
ČSR
hod oštepom 22
Mikuláš Konopka Sydney 2000
Slovensko
vrh guľou 23
Peter Korčok OLY Sydney 2000
Slovensko
50 km chôdza 23
Kučmín Anton Kučmín Londýn 2012
Slovensko
20 km chôdza 23
Miloslav Konopka Peking 2008
Slovensko
hod kladivom 23
Čisťjaková Galina Čisťjaková Atlanta 1996
Slovensko
skok do diaľky 23
Slaven Dizdarevič Peking 2008
Slovensko
desaťboj 24
Milan Gombala Barcelona 1992
ČSFR
skok do diaľky 25
Alica Javadová Atlanta 1996
Slovensko
skok do výšky 25
Majdán Dušan Majdán Rio de Janeiro 2016
Slovensko
50 km chôdza 26
Tóth Matej Tóth OLY Peking 2008
Slovensko
20 km chôdza 26
Zuzana Hlavoňová-Kováčiková Atény 2004
Česko
skok do výšky 26
Marcel Lopuchovský OLY Sydney 2000
Slovensko
4x400 m 27
Štefan Balošák OLY Sydney 2000
Slovensko
4x400 m 27
Radoslav Holúbek Sydney 2000
Slovensko
4x400 m 27
Marián Vanderka Sydney 2000
Slovensko
4x400 m 27
Pavol Szikora Barcelona 1992
ČSSR
50 km chôdza 27
Marián Bokor Sydney 2000
Slovensko
hod oštepom 27
Velďáková Jana Velďáková OLY Londýn 2012
Slovensko
skok do diaľky 27
Hrivnák Klocová Lucia Hrivnák Klocová OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
800 m 28
Ján Záhončík OLY Barcelona 1992
ČSFR
20 km chôdza 28
Anna Pichrtová Atény 2004
Česko
maratón 28
Pavol Blažek OLY Barcelona 1992
ČSSR
50 km chôdza 29
Milan Haborák OLY Peking 2008
Slovensko
vrh guľou 30
Libor Charfreitag OLY Sydney 2000
Slovensko
hod kladivom 30
Kabelka Michal Kabelka Londýn 2012
Slovensko
skok do výšky 30
Igor Kollár Sydney 2000
Slovensko
20 km chôdza 31
Peter Tichý OLY Atlanta 1996
Slovensko
50 km chôdza 32
Kučmín Anton Kučmín Rio de Janeiro 2016
Slovensko
20 km chôdza 32
Tóth Matej Tóth OLY Atény 2004
Slovensko
20 km chôdza 32
Zuzana Malíková Peking 2008
Slovensko
20 km chôdza 32
Marián Bokor Atény 2004
Slovensko
hod oštepom 32
Miloslav Konopka Sydney 2000
Slovensko
hod kladivom 32
Koczán Mór Koczán Štokholm 1912
Uhorsko
hod diskom 33
Peter Horák Peking 2008
Slovensko
skok do výšky 33
Jaroslav Žitňanský Atény 2004
Slovensko
hod diskom 35
Bátovský Miloš Bátovský OLY Peking 2008
Slovensko
50 km chôdza 35
Bubeník Matúš Bubeník Rio de Janeiro 2016
Slovensko
skok do výšky 35
Kazimír Verkin Atény 2004
Slovensko
50 km chôdza 36
Miriam Bobková Peking 2008
Slovensko
100 m prekážky 37
Jaroslav Žitňanský Atlanta 1996
Slovensko
hod diskom 38
Róbert Valíček OLY Atlanta 1996
Slovensko
20 km chôdza 38
Radoslav Holúbek Sydney 2000
Slovensko
400 m prekážky 40
Putalová Iveta Putalová Rio de Janeiro 2016
Slovensko
400 m 41
Róbert Valíček OLY Sydney 2000
Slovensko
20 km chôdza 41
Zuzana Blažeková OLY Sydney 2000
Slovensko
20 km chôdza 43
Štefan Balošák OLY Sydney 2000
Slovensko
400 m 44
Kučera Martin Kučera OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
400 m prekážky 44
Repčík Jozef Repčík OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
800 m 45
Ľudmila Melicherová Soul 1988
ČSSR
maratón 45
Repčík Jozef Repčík OLY Peking 2008
Slovensko
800 m 46
Pavol Blažek OLY Atlanta 1996
SR
20 km chôdza 46
Kazimír Verkin Peking 2008
Slovensko
50 km chôdza 47
Bátovský Miloš Bátovský OLY Londýn 2012
Slovensko
50 km chôdza 48
Czaková Mária Czaková OLY Rio de Janeiro 2016
Slovensko
20 km chôdza 48
Czaková Mária Czaková OLY Londýn 2012
Slovensko
20 km chôdza 53
Marián Vanderka Sydney 2000
Slovensko
200 m 53
Gáliková Mária Gáliková Rio de Janeiro 2016
Slovensko
20 km chôdza 55
Róbert Štefko Atény 2004
Česko
maratón 63
Zuzana Tomas Peking 2008
Slovensko
maratón 67
Marcel Matanin OLY Atény 2004
Slovensko
maratón 81
Berešová Katarína Berešová Londýn 2012
Slovensko
maratón 99
Berešová Katarína Berešová Rio de Janeiro 2016
Slovensko
maratón 107
Štefan Balošák OLY Atlanta 1996
Slovensko
400 m semifinále
László Barsi Amsterdam 1928
Maďarsko
400 m semifinále
László Barsi Amsterdam 1928
Maďarsko
800 m semifinále
Jozef Plachý Mníchov 1972
ČSSR
800 m semifinále
Jozef Plachý Moskva 1980
ČSSR
1500 m semifinále
Václav Čevona Helsinki 1952
ČSR
1500 m semifinále
Ivan Daniš Mníchov 1972
ČSSR
400 m prekážky semifinále
Štefan Jankovich Štokholm 1912
Uhorsko
4x100 m semifinále
František Szobota Štokholm 1912
Uhorsko
4x100 m semifinále
František Szobota Štokholm 1912
Uhorsko
100 m semifinále
Eva Glesková-Lehocká Tokio 1964
ČSSR
100 m semifinále
Štefan Jankovich Štokholm 1912
Uhorsko
100 m semifinále
Eva Glesková-Lehocká Ciudad de México 1968
ČSSR
100 m semifinále
Eva Glesková-Lehocká Ciudad de México 1968
ČSSR
200 m semifinále
Štefan Déván Štokholm 1912
Uhorsko
200 m semifinále
Miroslav Vanko OLY Atlanta 1996
Slovensko
5000 m semifinále
Štefan Balošák OLY Atlanta 1996
Slovensko
400 m medzibeh
Andrej Engel Los Angeles 1932
ČSR
100 m medzibeh
Igor Kováč Atlanta 1996
Slovensko
110 m prekážky medzibeh
Koczán Mór Koczán Londýn 1908
Uhorsko
vrh guľou kvalifikácia
Valér Barač Berlín 1936
ČSR
vrh guľou kvalifikácia
Mikuláš Konopka Atény 2004
Slovensko
vrh guľou kvalifikácia
Milan Haborák OLY Sydney 2000
Slovensko
vrh guľou kvalifikácia
Koczán Mór Koczán Londýn 1908
Uhorsko
hod diskom kvalifikácia
Valér Barač Berlín 1936
ČSR
hod diskom kvalifikácia
Šuranová Eva Šuranová Montreal 1976
ČSSR
skok do diaľky kvalifikácia
Velďáková Jana Velďáková OLY Peking 2008
Slovensko
skok do diaľky kvalifikácia
Velďáková Dana Velďáková OLY Peking 2008
Slovensko
trojskok kvalifikácia
Ivan Wardener Štokholm 1912
Uhorsko
skok do výšky kvalifikácia
Mikuláš Kucsera Paríž 1924
ČSR
skok do výšky kvalifikácia
František Ješina Londýn 1908
Uhorsko
hod diskom voľným štýlom kvalifikácia
František Ješina Londýn 1908
Uhorsko
hod diskom gréckym štýlom kvalifikácia
Koczán Mór Koczán Londýn 1908
Uhorsko
hod oštepom voľným štýlom kvalifikácia
Juraj Luntzer Londýn 1908
Uhorsko
hod oštepom voľným štýlom kvalifikácia
František Ješina Londýn 1908
Uhorsko
hod oštepom voľným štýlom kvalifikácia
Koczán Mór Koczán Londýn 1908
Uhorsko
hod oštepom gréckym štýlom kvalifikácia
Juraj Luntzer Londýn 1908
Uhorsko
hod diskom antickým štýlom kvalifikácia
László Barsi Amsterdam 1928
Maďarsko
4x400 m DNS
Milan Haborák OLY Atény 2004
Slovensko
vrh guľou DNS
Igor Kováč Sydney 2000
Slovensko
110 m prekážky DNS
Milan Mikuláš Soul 1988
ČSSR
pre zranenie nenastúpil DNS
Tišťan Martin Tišťan Rio de Janeiro 2016
Slovensko
50 km chôdza DSQ
Juraj Benčík Moskva 1980
ČSSR
20 km chôdza DSQ
Igor Kollár Atlanta 1996
Slovensko
20 km chôdza DSQ
Anna Chmelková Ciudad de México 1968
ČSSR
400 m rozbeh
Štefan Déván Štokholm 1912
Uhorsko
400 m rozbeh
Zoltán Speidl Paríž 1900
Uhorsko
400 m rozbeh
Milan Fillo Helsinki 1952
ČSR
400 m rozbeh
Štefan Déván Štokholm 1912
Uhorsko
4x400 m rozbeh
Jozef Plachý Montreal 1976
ČSSR
800 m rozbeh
Jozefína Čerchlanová Montreal 1976
ČSSR
800 m rozbeh
Jozef Plachý Mníchov 1972
ČSSR
800 m rozbeh
František Forgács-Faczinek Štokholm 1912
Uhorsko
800 m rozbeh
František Forgács-Faczinek Štokholm 1912
Uhorsko
1500 m rozbeh
Jozef Kucej Barcelona 1992
ČSSR
400 m prekážky rozbeh
Jozef Kucej Atlanta 1996
Slovensko
400 m prekážky rozbeh
Jozef Kucej Soul 1988
ČSSR
400 m prekážky rozbeh
Juraj Demeč Mníchov 1972
ČSSR
100 m rozbeh
Eva Glesková-Lehocká Ciudad de México 1968
ČSSR
200 m rozbeh
Andrej Engel Los Angeles 1932
ČSR
200 m rozbeh
Miroslav Vanko OLY Atlanta 1996
Slovensko
10 km rozbeh
Róbert Štefko Atlanta 1996
Slovensko
10 km rozbeh
Szokol Alojz Szokol Atény 1896
Uhorsko
110 m prekážky rozbeh
Igor Kováč Barcelona 1992
ČSFR
110 m prekážky rozbeh
Stanislav Sajdok Peking 2008
Česko
110 m prekážky rozbeh
Igor Kováč Atlanta 1996
Slovensko
110 m prekážky rozbeh
Jozef Koščák Amsterdam 1928
ČSR
5000 m rozbeh
Dušan Moravčík Mníchov 1972
ČSSR
5000 m rozbeh
Dušan Moravčík Montreal 1976
ČSSR
3000 m prekážky rozbeh
Zoltán Speidl Paríž 1900
Uhorsko
200 m prekážky rozbeh
Peter Korčok OLY Peking 2008
Slovensko
50 km chôdza DNF
Štefan Drubina Štokholm 1912
Uhorsko
10 km DNF
Martin Vrábeľ Soul 1988
ČSSR
10 km DNF
Július Ivan OLY Moskva 1980
ČSSR
110 m prekážky DNF
Martin Vrábeľ Soul 1988
ČSSR
maratón DNF
Róbert Štefko Sydney 2000
Slovensko
maratón DNF
Pešková Michaela Pešková Nanking 2014
Slovensko
400 m prekážky S
Ľubomír Kubiš Buenos Aires 2018
Slovensko
5 km chôdza 6
Oliver Murcko Buenos Aires 2018
Slovensko
200 m 7
Andrej Paulíny Buenos Aires 2018
Slovensko
1500 m 8
Katarína Strmeňová Singapur 2010
Slovensko
5 km chôdza 8
Claudia Hladíková Singapur 2010
Slovensko
skok do diaľky 14
Forster Viktória Forster Buenos Aires 2018
Slovensko
200 m 14
Michaela Vrecková Buenos Aires 2018
Slovensko
vrh guľou 15
Lenka Kovačovicová Buenos Aires 2018
Slovensko
100 m 22
Patrícia Slošárová Nanking 2014
Slovensko
vrh guľou B finále
Pavol Ženčár Nanking 2014
Slovensko
hod diskom A finále
Lukáš Privalinec Baku 2015
Slovensko
400 m S
Putalová Iveta Putalová Baku 2015
Slovensko
400 m S
Štuková Alexandra Štuková Baku 2015
Slovensko
4x400 m S
Lukáš Privalinec Baku 2015
Slovensko
4x400 m S
Kučera Martin Kučera OLY Baku 2015
Slovensko
4x400 m S
Alexandra Bezeková Baku 2015
Slovensko
4x400 m S
Repčík Jozef Repčík OLY Baku 2015
Slovensko
4x400 m S
Silvia Šalgovičová Baku 2015
Slovensko
4x400 m S
Putalová Iveta Putalová Baku 2015
Slovensko
4x400 m S
Danáč Denis Danáč Baku 2015
Slovensko
4x400 m S
Matúš Olej Baku 2015
Slovensko
vrh guľou S
Patrícia Slošárová Baku 2015
Slovensko
vrh guľou S
Matúš Olej Baku 2015
Slovensko
hod diskom S
Ivona Tomanová Baku 2015
Slovensko
hod diskom S
Paula Habovštiaková Baku 2015
Slovensko
800 m S
Repčík Jozef Repčík OLY Baku 2015
Slovensko
800 m S
Lucia Mokrášová Baku 2015
Slovensko
100 m prekážky S
Patrik Žeňúch Baku 2015
Slovensko
hod oštepom S
Veronika Ľašová Baku 2015
Slovensko
hod oštepom S
Hrašnová Martina Hrašnová Baku 2015
Slovensko
hod kladivom S
Lomnický Marcel Lomnický Baku 2015
Slovensko
hod kladivom S
Jozef Pelikán Baku 2015
Slovensko
1500 m S
Paula Habovštiaková Baku 2015
Slovensko
1500 m S
Tomáš Veszelka Baku 2015
Slovensko
skok do diaľky S
Velďáková Jana Velďáková OLY Baku 2015
Slovensko
skok do diaľky S
Martin Koch Baku 2015
Slovensko
trojskok S
Velďáková Dana Velďáková OLY Baku 2015
Slovensko
trojskok S
Kučera Martin Kučera OLY Baku 2015
Slovensko
400 m prekážky S
Andrea Holleyová Baku 2015
Slovensko
400 m prekážky S
Velďáková Jana Velďáková OLY Baku 2015
Slovensko
4x100 m S
Roman Turčáni Baku 2015
Slovensko
4x100 m S
Lenka Kršáková Baku 2015
Slovensko
4x100 m S
Alexandra Bezeková Baku 2015
Slovensko
4x100 m S
volko Ján Volko Baku 2015
Slovensko
4x100 m S
Putalová Iveta Putalová Baku 2015
Slovensko
4x100 m S
Danáč Denis Danáč Baku 2015
Slovensko
4x100 m S
Tomáš Benko Baku 2015
Slovensko
4x100 m S
Tomáš Benko Baku 2015
Slovensko
100 m S
Lenka Kršáková Baku 2015
Slovensko
100 m S
volko Ján Volko Minsk 2019
Slovensko
100 m S
volko Ján Volko Baku 2015
Slovensko
200 m S
Alexandra Bezeková Baku 2015
Slovensko
200 m S
Zuzana Karaffová Baku 2015
Slovensko
skok do výšky S
Bubeník Matúš Bubeník Baku 2015
Slovensko
skok do výšky S
Bottlík Jakub Bottlík Baku 2015
Slovensko
110 m prekážky S
Berešová Katarína Berešová Baku 2015
Slovensko
5000 m S
Juraj Vitko Baku 2015
Slovensko
5000 m S
Jablokov Alexander Jablokov Baku 2015
Slovensko
3000 m prekážky S
Katarína Beľová Baku 2015
Slovensko
3000 m prekážky S
Jozef Pelikán Baku 2015
Slovensko
3000 m S
Ľubomíra Maníková Baku 2015
Slovensko
3000 m S
Ján Zmoray Baku 2015
Slovensko
žrď S
Anna Mária Hrvolová Baku 2015
Slovensko
žrď S
Štuková Alexandra Štuková Minsk 2019
Slovensko
4x400 m mix 9
Ledecká Daniela Ledecká Minsk 2019
Slovensko
4x400 m mix 9
Kučera Martin Kučera OLY Minsk 2019
Slovensko
4x400 m mix 9
Bujna Šimon Bujna Minsk 2019
Slovensko
4x400 m mix 9
Velďáková Jana Velďáková OLY Minsk 2019
Slovensko
skok do diaľky 12
Beer Lukáš Beer Minsk 2019
Slovensko
skok do výšky 15
Danáč Denis Danáč Minsk 2019
Slovensko
stíhacia štafeta MIX 15
Jablokov Alexander Jablokov Minsk 2019
Slovensko
stíhacia štafeta MIX 15
Weigertová Monika Weigertová Minsk 2019
Slovensko
stíhacia štafeta MIX 15
Putalová Iveta Putalová Minsk 2019
Slovensko
stíhacia štafeta MIX 15
Vadlejch Lucia Vadlejch Minsk 2019
Slovensko
100 m prekážky 20
Weigertová Monika Weigertová Minsk 2019
Slovensko
100 m 20
Marco Adrien Drozda Minsk 2019
Slovensko
100 m prekážky 22
Hanuliaková Júlia Hanuliaková Minsk 2019
Slovensko
hod oštepom 23
Revaj Filip Revaj Baku 2019
Slovensko
800 m 4
Forster Viktória Forster Baku 2019
Slovensko
200 m 4
Forster Viktória Forster Baku 2019
Slovensko
100 m 6
Šišoláková Lucia Šišoláková Baku 2019
Slovensko
2000 m prekážky 7
Hrin Adam Hriň Baku 2019
Slovensko
skok do diaľky 8
Švecová Andrea Švecová Baku 2019
Slovensko
400 m 10
Paulínyová Emma Paulínyová Baku 2019
Slovensko
800 m 10
Nemčok Patrik Nemčok Baku 2019
Slovensko
10 km chôdza 10
Paliderová Lujza Paliderová Baku 2019
Slovensko
Skok o žrdi 10
Švecová Andrea Švecová Baku 2019
Slovensko
stíhacia štafeta 11
Forster Viktória Forster Baku 2019
Slovensko
stíhacia štafeta 11
Kisková Katarína Kisková Baku 2019
Slovensko
stíhacia štafeta 11
Paulínyová Emma Paulínyová Baku 2019
Slovensko
stíhacia štafeta 11
Nemec Jakub Nemec Baku 2019
Slovensko
200 m 12
Ragasová Alzbeta Ragasová Baku 2019
Slovensko
5 km chôdza 13
Bartek Denis Bartek Baku 2019
Slovensko
400 m prekážky 14
Nemec Jakub Nemec Baku 2019
Slovensko
100 m 15
Švecová Andrea Švecová Baku 2019
Slovensko
100 m prekážky 16
Haborak Milan Haborák Baku 2019
Slovensko
vrh guľou 17
Hanuliaková Petra Hanuliaková Baku 2019
Slovensko
hod oštepom DNF
Revaj Filip Revaj Baku 2019
Slovensko
stíhacia štafeta DNF
beladič Samuel Beladič Baku 2019 stíhacia štafeta DNF
Bartek Denis Bartek Baku 2019
Slovensko
stíhacia štafeta DNF
Nemec Jakub Nemec Baku 2019
Slovensko
stíhacia štafeta DNF

Mapa olympionikov