biatlon

3 Z
3 S
1 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
22 / 19
Počet podujatí so slovenským zastúpením:13
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Soči 2014
SR
7,5 km Z
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Vancouver 2010
SR
7,5 km Z
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
SR
12,5 km s hromadným štartom Z
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
SR
15 km S
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Vancouver 2010
SR
stíhacie preteky S
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
SR
10 km stíhacie preteky S
Hurajt Pavol Hurajt Vancouver 2010
SR
15 km s hromadným štartom B
Soňa Mihoková Nagano 1998
SR
7,5 km 4
murinova Anna Murínová OLY Nagano 1998
SR
4x7,5 km 4
Soňa Mihoková Nagano 1998
SR
4x7,5 km 4
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Nagano 1998
SR
4x7,5 km 4
Tatiana Kutlíková Nagano 1998
SR
4x7,5 km 4
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
SR
15 km 5
Matiaško Marek Matiaško Turín 2006
SR
20 km 5
Hurajt Pavol Hurajt Vancouver 2010
SR
20 km 5
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
SR
miešaná štafeta 5
Jana Gereková Jana Gereková Soči 2014
SR
miešaná štafeta 5
Hurajt Pavol Hurajt Soči 2014
SR
miešaná štafeta 5
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Soči 2014
SR
miešaná štafeta 5
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Salt Lake City 2002
SR
4x7,5 km 5
Marcela Pavkovčeková OLY Salt Lake City 2002
SR
4x7,5 km 5
murinova Anna Murínová OLY Salt Lake City 2002
SR
4x7,5 km 5
Soňa Mihoková Salt Lake City 2002
SR
4x7,5 km 5
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Pjongčang 2018
SR
4x6 km 5
Poliaková Terézia Poliaková Pjongčang 2018
SR
4x6 km 5
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
SR
4x6 km 5
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
SR
4x6 km 5
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Lillehammer 1994
SR
15 km 6
Peter Zelinka Lake Placid 1980
ČSSR
10 km 6
Vojtech Pavelica St. Moritz 1948
ČSR
vojenská lyžiarska hliadka 6
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Soči 2014
SR
10 km stíhacie preteky 6
Peter Zelinka Sarajevo 1984
ČSSR
4x7,5 km 6
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Nagano 1998
SR
7,5 km 7
Hurajt Pavol Hurajt Vancouver 2010
SR
10 km 7
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Vancouver 2010
SR
12,5 km s hromadným štartom 8
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Salt Lake City 2002
SR
15 km 9
murinova Anna Murínová OLY Nagano 1998
SR
7,5 km 9
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Turín 2006
SR
4x6 km 10
Soňa Mihoková Turín 2006
SR
4x6 km 10
murinova Anna Murínová OLY Turín 2006
SR
4x6 km 10
Marcela Pavkovčeková OLY Turín 2006
SR
4x6 km 10
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
SR
7,5 km 11
Peter Zelinka Lake Placid 1980
ČSSR
4x7,5 km 11
Soňa Mihoková Lillehammer 1994
SR
7,5 km 12
Hurajt Pavol Hurajt Soči 2014
SR
4x7,5 km 12
Ján Húska Sapporo 1972
ČSSR
4x7,5 km 12
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
SR
4x7,5 km 12
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Soči 2014
SR
4x7,5 km 12
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Soči 2014
SR
4x7,5 km 12
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
SR
7,5 km 13
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Salt Lake City 2002
SR
7,5 km 13
Natália Prekopová OLY Vancouver 2010
SR
4x6 km 13
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Vancouver 2010
SR
4x6 km 13
Janka Gereková Vancouver 2010
SR
4x6 km 13
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Vancouver 2010
SR
4x6 km 13
Soňa Mihoková Salt Lake City 2002
SR
15 km 14
Matiaško Marek Matiaško Turín 2006
SR
4x7,5 km 14
Dušan Šimočko OLY Turín 2006
SR
4x7,5 km 14
Hurajt Pavol Hurajt Turín 2006
SR
4x7,5 km 14
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Turín 2006
SR
4x7,5 km 14
Jana Gereková Jana Gereková Soči 2014
SR
4x6 km 14
Martina Chrapánová Martina Chrapánová Soči 2014
SR
4x6 km 14
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Soči 2014
SR
4x6 km 14
Poliaková Terézia Poliaková Soči 2014
SR
4x6 km 14
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Lillehammer 1994
SR
7,5 km 15
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
SR
15 km s hromadným štartom 15
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Vancouver 2010
SR
4x7,5 km 15
Matiaško Marek Matiaško Vancouver 2010
SR
4x7,5 km 15
Dušan Šimočko OLY Vancouver 2010
SR
4x7,5 km 15
Hurajt Pavol Hurajt Vancouver 2010
SR
4x7,5 km 15
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Turín 2006
SR
7,5 km 16
Hurajt Pavol Hurajt Vancouver 2010
SR
stíhacie preteky 16
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Salt Lake City 2002
SR
stíhacie preteky 18
Dušan Šimočko OLY Vancouver 2010
SR
20 km 18
Šimon Bartko Šimon Bartko Pjongčang 2018
SR
4x7,5 km 18
Lukáš Krejčí Lillehammer 1994
SR
4x7,5 km 18
Martin Otčenáš Martin Otčenáš OLY Pjongčang 2018
SR
4x7,5 km 18
Pavel Kotraba Lillehammer 1994
SR
4x7,5 km 18
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Pjongčang 2018
SR
4x7,5 km 18
Pavel Sládek Lillehammer 1994
SR
4x7,5 km 18
Daniel Krčmář Lillehammer 1994
SR
4x7,5 km 18
Matej Kazár Matej Kazár Pjongčang 2018
SR
4x7,5 km 18
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
SR
20 km 19
Matej Kazár Matej Kazár Pjongčang 2018
SR
miešaná štafeta 20
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
SR
miešaná štafeta 20
Martin Otčenáš Martin Otčenáš OLY Pjongčang 2018
SR
miešaná štafeta 20
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
SR
miešaná štafeta 20
Soňa Mihoková Salt Lake City 2002
SR
7,5 km 21
Soňa Mihoková Salt Lake City 2002
SR
stíhacie preteky 21
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
SR
12,5 km s hromadným štartom 21
Marcela Pavkovčeková OLY Turín 2006
SR
15 km 22
Peter Zelinka Lake Placid 1980
ČSSR
20 km 22
Matej Kazár Matej Kazár Pjongčang 2018
SR
10 km 22
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
SR
12,5 km stíhacie preteky 23
Hurajt Pavol Hurajt Turín 2006
SR
stíhacie preteky 24
Soňa Mihoková Nagano 1998
SR
15 km 26
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Soči 2014
SR
12,5 km s hromadným štartom 26
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Soči 2014
SR
15 km 27
Soňa Mihoková Turín 2006
SR
7,5 km 27
Matiaško Marek Matiaško Turín 2006
SR
15 km s hromadným štartom 27
Martin Otčenáš Martin Otčenáš OLY Pjongčang 2018
SR
12,5 km stíhacie preteky 27
Hurajt Pavol Hurajt Soči 2014
SR
20 km 28
Marcela Pavkovčeková OLY Turín 2006
SR
7,5 km 29
Hurajt Pavol Hurajt Turín 2006
SR
20 km 29
Hurajt Pavol Hurajt Turín 2006
SR
10 km 29
Matej Kazár Matej Kazár Pjongčang 2018
SR
12,5 km stíhacie preteky 31
Marcela Pavkovčeková OLY Salt Lake City 2002
SR
15 km 33
Matiaško Marek Matiaško Vancouver 2010
SR
20 km 33
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Turín 2006
SR
15 km 34
Matej Kazár Matej Kazár Pjongčang 2018
SR
20 km 34
murinova Anna Murínová OLY Salt Lake City 2002
SR
7,5 km 35
murinova Anna Murínová OLY Salt Lake City 2002
SR
stíhacie preteky 35
Jana Gereková Jana Gereková Soči 2014
SR
10 km stíhacie preteky 35
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
SR
10 km 37
murinova Anna Murínová OLY Turín 2006
SR
7,5 km 38
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Turín 2006
SR
20 km 38
Ľubomír Machyniak Nagano 1998
SR
20 km 38
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
SR
10 km stíhacie preteky 38
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Vancouver 2010
SR
15 km 39
Matiaško Marek Matiaško Salt Lake City 2002
SR
10 km 39
Soňa Mihoková Lillehammer 1994
SR
15 km 40
Janka Gereková Vancouver 2010
SR
7,5 km 40
Janka Gereková Vancouver 2010
SR
stíhacie preteky 40
Ľubomír Machyniak Nagano 1998
SR
10 km 41
Jana Gereková Jana Gereková Soči 2014
SR
7,5 km 43
Matiaško Marek Matiaško Salt Lake City 2002
SR
stíhacie preteky 43
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Soči 2014
SR
20 km 43
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Vancouver 2010
SR
15 km 44
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Nagano 1998
SR
15 km 46
Janka Gereková Vancouver 2010
SR
15 km 46
Soňa Mihoková Turín 2006
SR
15 km 47
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Vancouver 2010
SR
20 km 47
murinova Anna Murínová OLY Nagano 1998
SR
15 km 48
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Turín 2006
SR
stíhacie preteky 49
Jana Gereková Jana Gereková Soči 2014
SR
15 km 50
Lukáš Krejčí Lillehammer 1994
SR
20 km 50
Pavel Kotraba Lillehammer 1994
SR
10 km 51
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Turín 2006
SR
10 km 51
Matej Kazár Matej Kazár Turín 2006
SR
stíhacie preteky 52
Matiaško Marek Matiaško Salt Lake City 2002
SR
20 km 52
Hurajt Pavol Hurajt Soči 2014
SR
10 km 52
Martin Otčenáš Martin Otčenáš OLY Pjongčang 2018
SR
10 km 52
Hurajt Pavol Hurajt Soči 2014
SR
12,5 km stíhacie preteky 52
murinova Anna Murínová OLY Salt Lake City 2002
SR
15 km 53
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Vancouver 2010
SR
7,5 km 54
Dušan Šimočko OLY Turín 2006
SR
20 km 56
Pavel Sládek Lillehammer 1994
SR
20 km 56
Matej Kazár Matej Kazár Turín 2006
SR
10 km 57
Daniel Krčmář Lillehammer 1994
SR
10 km 57
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Soči 2014
SR
20 km 58
Martina Chrapánová Martina Chrapánová Soči 2014
SR
15 km 59
Janka Gereková Turín 2006
SR
15 km 59
Martina Chrapánová Martina Chrapánová Soči 2014
SR
7,5 km 62
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Pjongčang 2018
SR
15 km 64
Tatiana Kutlíková Salt Lake City 2002
SR
7,5 km 64
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Soči 2014
SR
10 km 65
Poliaková Terézia Poliaková Soči 2014
SR
15 km 66
Matiaško Marek Matiaško Vancouver 2010
SR
10 km 66
Martin Otčenáš Martin Otčenáš OLY Soči 2014
SR
10 km 68
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Pjongčang 2018
SR
10 km 70
Matiaško Marek Matiaško Turín 2006
SR
10 km 71
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Soči 2014
SR
7,5 km 72
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Pjongčang 2018
SR
7,5 km 74
Šimon Bartko Šimon Bartko Pjongčang 2018
SR
10 km 74
Dušan Šimočko OLY Vancouver 2010
SR
10 km 75
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Vancouver 2010
SR
10 km 76
Ľubomíra Kalinová Vancouver 2010
SR
15 km 80
Ľubomíra Kalinová Vancouver 2010
SR
7,5 km 81
Poliaková Terézia Poliaková Pjongčang 2018
SR
7,5 km 83
Martin Otčenáš Martin Otčenáš OLY Pjongčang 2018
SR
20 km 84
Michal Šima Michal Šima Pjongčang 2018
SR
20 km 85
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Pjongčang 2018
SR
20 km 86
Poliaková Terézia Poliaková Pjongčang 2018
SR
15 km 87
Alžbeta Majdišová Alžbeta Majdišová Pjongčang 2018
SR
biatlon DNS
Matej Kazár Matej Kazár Vancouver 2010
SR
. DNS
Marcela Pavkovčeková OLY Nagano 1998
SR
4x7,5 km DNS
Soňa Mihoková Turín 2006
SR
stíhacie preteky DNF
Marcela Pavkovčeková OLY Turín 2006
SR
stíhacie preteky DNF
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Turín 2006
SR
stíhacie preteky DNF
Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Vancouver 2010
SR
stíhacie preteky lapped
murinova Anna Murínová OLY Turín 2006
SR
stíhacie preteky lapped
Matej Lepeň Lillehammer 2016
SR
miešaná štafeta 10
Henrieta Horvátová Lillehammer 2016
SR
miešaná štafeta 10
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Innsbruck 2012
SR
6 km 10
Matej Lepeň Lillehammer 2016
SR
miešaná štafeta jednotlivcov 16
Henrieta Horvátová Lillehammer 2016
SR
miešaná štafeta jednotlivcov 16
Ondrej Kosztolányi Innsbruck 2012
SR
miešaná štafeta 17
Nikola Lapinová Innsbruck 2012
SR
miešaná štafeta 17
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Innsbruck 2012
SR
miešaná štafeta 17
Peter Oravec Innsbruck 2012
SR
miešaná štafeta 17
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Innsbruck 2012
SR
štafeta biatlonistov a bežcov 17
Andrej Segeč Andrej Segeč Innsbruck 2012
SR
štafeta biatlonistov a bežcov 17
Barbora Klementová Barbora Klementová Innsbruck 2012
SR
štafeta biatlonistov a bežcov 17
Ondrej Kosztolányi Innsbruck 2012
SR
štafeta biatlonistov a bežcov 17
Miroslav Pavlák Lillehammer 2016
SR
šprint 7,5 km – chlapci 19
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Innsbruck 2012
SR
7,5 km stíhacie preteky 20
Matej Lepeň Lillehammer 2016
SR
stíhacie preteky na 10 km – chlapci 24
Miroslav Pavlák Lillehammer 2016
SR
stíhacie preteky na 10 km – chlapci 28
Henrieta Horvátová Lillehammer 2016
SR
stíhacie preteky na 7,5 km – dievčatá 29
Matej Lepeň Lillehammer 2016
SR
šprint 7,5 km – chlapci 30
Veronika Haidelmeierová Lillehammer 2016
SR
stíhacie preteky na 7,5 km – dievčatá 32
Ondrej Kosztolányi Innsbruck 2012
SR
10 km stíhacie preteky 36
Henrieta Horvátová Lillehammer 2016
SR
šprint 6 km – dievčatá 36
Nikola Lapinová Innsbruck 2012
SR
7,5 km stíhacie preteky 39
Veronika Haidelmeierová Lillehammer 2016
SR
šprint 6 km – dievčatá 40
Ondrej Kosztolányi Innsbruck 2012
SR
7,5 km 41
Nikola Lapinová Innsbruck 2012
SR
6 km 42
Peter Oravec Innsbruck 2012
SR
7,5 km 44
Peter Oravec Innsbruck 2012
SR
10 km stíhacie preteky 44

Mapa olympionikov

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri