cestná cyklistika

Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
24 / 6
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Miroslav Lipták Barcelona 1992
ČSFR
časovka družstiev na 100 km 8
Jozef Regec Soul 1988
ČSSR
časovka družstiev na 100 km 8
Jozef Regec Soul 1988
ČSSR
preteky s hromadným štartom 10
Lenka Ilavská OLY Atlanta 1996
SR
časovka 17
Daniel Gráč Tokio 1964
ČSSR
preteky s hromadným štartom 22
Lenka Ilavská OLY Atlanta 1996
SR
preteky s hromadným štartom 24
Eva Loweová Atlanta 1996
SR
preteky s hromadným štartom 27
Matej Jurčo Peking 2008
SR
časovka 29
Ján Svorada Atlanta 1996
Česko
preteky s hromadným štartom 30
Miroslav Lipták Atlanta 1996
SR
časovka 31
Milan Dvorščík OLY Atlanta 1996
SR
časovka 34
sagan Peter Sagan OLY Londýn 2012
SR
preteky s hromadným štartom 34
Matej Jurčo Atény 2004
SR
časovka 36
Tybor Patrik Tybor Rio de Janeiro 2016
SR
preteky s hromadným štartom 45
Milan Dvorščík OLY Atlanta 1996
SR
preteky s hromadným štartom 59
Ján Valach Peking 2008
SR
preteky s hromadným štartom 62
Ján Valach Atlanta 1996
SR
preteky s hromadným štartom 68
Martin Riška Atény 2004
SR
preteky s hromadným štartom 71
Milan Dvorščík OLY Sydney 2000
SR
preteky s hromadným štartom 87
Martin Riška Sydney 2000
SR
preteky s hromadným štartom 90
Pavol Zaduban OLY Atlanta 1996
SR
preteky s hromadným štartom 114
Jurčo Milan Jurčo Moskva 1980
ČSSR
časovka družstiev na 100 km DNS
Ján Svorada Soul 1988
ČSSR
preteky s hromadným štartom DNS
Broniš Roman Broniš Peking 2008
SR
preteky s hromadným štartom DNF
Ján Svorada Sydney 2000
Česko
preteky s hromadným štartom DNF
Matej Jurčo Peking 2008
SR
preteky s hromadným štartom DNF
Róbert Nagy Atlanta 1996
SR
preteky s hromadným štartom DNF
Broniš Roman Broniš Sydney 2000
SR
preteky s hromadným štartom DNF
Miroslav Lipták Atlanta 1996
SR
preteky s hromadným štartom DNF
Róbert Nagy Sydney 2000
SR
preteky s hromadným štartom DNF
Matej Jurčo Atény 2004
SR
preteky s hromadným štartom DNF
Medveďová Tereza Medveďová Nanking 2014
SR
Hybridná súťaž dvojčlenných družstiev 11
Nina Janušíková Nanking 2014
SR
Hybridná súťaž dvojčlenných družstiev 11
Lukáš Kubiš Buenos Aires 2018
SR
kombinovaná súťaž družstiev 19
Tomáš Meriač Buenos Aires 2018
SR
kombinovaná súťaž družstiev 19
Nina Janušíková Nanking 2014
SR
Medzinárodná miešaná štafeta 21
Medveďová Tereza Medveďová Nanking 2014
SR
Medzinárodná miešaná štafeta 21
Čanecký Marek Čanecký Minsk 2019
SR
časovka 23
Bačíková Alžbeta Bačíková Minsk 2019
SR
časovka 28
Medveďová Tereza Medveďová Baku 2015
SR
časovka 29
Tybor Patrik Tybor Minsk 2019
SR
časovka 30
Štoček Matúš Štoček Minsk 2019
SR
preteky s hromadným štartom 35
Medveďová Tereza Medveďová Baku 2015
SR
preteky s hromadným štartom 44
Tybor Patrik Tybor Minsk 2019
SR
preteky s hromadným štartom 48
Michael Kolář Baku 2015
SR
preteky s hromadným štartom 50
Čanecký Marek Čanecký Minsk 2019
SR
preteky s hromadným štartom 57
Bačíková Alžbeta Bačíková Minsk 2019
SR
preteky s hromadným štartom 57
Bellan Juraj Bellan Minsk 2019
SR
preteky s hromadným štartom 83
Cully Jan Andrej Cully Minsk 2019
SR
preteky s hromadným štartom 103
Erik Baška Baku 2015
SR
preteky s hromadným štartom DNF
Ľuboš Malovec Baku 2015
SR
preteky s hromadným štartom DNF
Svrček Martin Svrček Baku 2019
SR
preteky s hromadným štartom B
Ungvarský Lukáš Ungvarský Baku 2019
SR
preteky s hromadným štartom 18
Svrček Martin Svrček Baku 2019
SR
časovka 19
Slivka Jakub Slivka Baku 2019
SR
preteky s hromadným štartom 20
Kurnická Tereza Kurnická Baku 2019
SR
časovka 24
Kurnická Tereza Kurnická Baku 2019
SR
preteky s hromadným štartom 43
Čišecká Miriama Čišecká Baku 2019
SR
preteky s hromadným štartom 46
Čišecká Miriama Čišecká Baku 2019
SR
časovka 58
Ungvarský Lukáš Ungvarský Baku 2019
SR
časovka 70
Slivka Jakub Slivka Baku 2019
SR
časovka 77

Mapa olympionikov

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri