Nanking 2014

0 Z
2 S
1 B
OHM
Krajina
Dátum konania
-
Počet športovcov
3579
Výsledky slovenských športovcov
Športovec Výprava Šport Disciplína Umiestnenie
Pešková Michaela Pešková
Slovensko
Atletika 400 m prekážky S
Grigar Jakub Grigar OLY
Slovensko
Rýchlostná kanoistika K1 slalom S
Marko Mirgorodský
Slovensko
Rýchlostná kanoistika C1 slalom B
Michaela Haššová
Slovensko
Rýchlostná kanoistika K1 slalom 5
Takács Michal Takács
Slovensko
Box 56 kg 5
Barbora Mišendová
Slovensko
Plávanie 50 m motýlik 7
Grigar Jakub Grigar OLY
Slovensko
Rýchlostná kanoistika K1 šprint 9
Barbora Mišendová
Slovensko
Plávanie 50 m voľný spôsob 11
Medveďová Tereza Medveďová
Slovensko
Cestná cyklistika Hybridná súťaž dvojčlenných družstiev 11
Nina Janušíková
Slovensko
Cestná cyklistika Hybridná súťaž dvojčlenných družstiev 11
Igor Takáč
Slovensko
Športová streľba Viacboj 11
Marko Mirgorodský
Slovensko
Rýchlostná kanoistika C1 šprint 13
Karolína Hájková
Slovensko
Plávanie 100 m znak 16
Tomáš Púchly
Slovensko
Plávanie 50 m voľný spôsob 16
Michaela Haššová
Slovensko
Rýchlostná kanoistika K1 šprint 16
Tomáš Púchly
Slovensko
Plávanie 100 m motýlik 17
Samuela Ernstová
Slovensko
Športová streľba Vzduchová pištoľ 10 m 19
Karolína Hájková
Slovensko
Plávanie 50 m znak 20
Martin Beránek
Slovensko
Jachting Techno 293 20
Nina Janušíková
Slovensko
Cestná cyklistika Medzinárodná miešaná štafeta 21
Medveďová Tereza Medveďová
Slovensko
Cestná cyklistika Medzinárodná miešaná štafeta 21
Andrea Herbríková
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Mária Mikolajová
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Denisa Mochnacká
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Tamara Gmitterová
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Lenka Kopčová
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Bianka Brúniková
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Simona Čerkalová
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Tamara Solárová
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Barbara Rigó
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Alexandra Štrúbelová
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Kristína Hrádeľová
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Denisa Mráziková
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Martina Šurnovská
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Timea Bochinová
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Laura Suchá
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Nikola Vagaská
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Veronika Jančová
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Katarína Májovská
Slovensko
Futbal dievčatá semifinále
Kristína Schmiedlová
Slovensko
Tenis dvojhra štvrťfinále
Samuela Ernstová
Slovensko
Športová streľba Vzduchová pištoľ 10 m miešané dvojice osemfinále
Patrícia Slošárová
Slovensko
Atletika vrh guľou B finále
Viktória Kužmová
Slovensko
Tenis dvojhra 1. kolo
Alex Molčan
Slovensko
Tenis dvojhra 1. kolo
Kristína Schmiedlová
Slovensko
Tenis štvorhra 1. kolo
Alex Molčan
Slovensko
Tenis štvorhra 1. kolo
Viktória Kužmová
Slovensko
Tenis štvorhra 1. kolo
Martin Blaško
Slovensko
Tenis štvorhra 1. kolo
Alex Molčan
Slovensko
Tenis Miešaná štvorhra 1. kolo
Kristína Schmiedlová
Slovensko
Tenis Miešaná štvorhra 1. kolo
Martin Blaško
Slovensko
Tenis dvojhra 2. kolo
Viktória Kužmová
Slovensko
Tenis Miešaná štvorhra 2. kolo
Martin Blaško
Slovensko
Tenis Miešaná štvorhra 2. kolo
Baláž Boris Baláž
Slovensko
Lukostreľba Nasadzovacia súťaž v olympijskom luku 2. kolo
Baláž Boris Baláž
Slovensko
Lukostreľba Súťaž miešaných medzinárodných dvojíc 2. kolo
Pavol Ženčár
Slovensko
Atletika hod diskom A finále