Nanking 2014

2 S
1 B
OHM
Krajina
Dátum konania
-
Počet športovcov
3579
Výsledky slovenských športovcov
Športovec Výprava Šport Disciplína Umiestnenie
Pešková Michaela Pešková
SR
atletika 400 m prekážky S
Grigar Jakub Grigar OLY
SR
rýchlostná kanoistika K1 slalom S
Marko Mirgorodský
SR
rýchlostná kanoistika C1 slalom B
Michaela Haššová
SR
rýchlostná kanoistika K1 slalom 5
Takács Michal Takács
SR
box 56 kg 5
Barbora Mišendová
SR
plávanie 50 m motýlik 7
Grigar Jakub Grigar OLY
SR
rýchlostná kanoistika K1 šprint 9
Barbora Mišendová
SR
plávanie 50 m voľný spôsob 11
Medveďová Tereza Medveďová
SR
cestná cyklistika Hybridná súťaž dvojčlenných družstiev 11
Nina Janušíková
SR
cestná cyklistika Hybridná súťaž dvojčlenných družstiev 11
Igor Takáč
SR
športová streľba Viacboj 11
Marko Mirgorodský
SR
rýchlostná kanoistika C1 šprint 13
Karolína Hájková
SR
plávanie 100 m znak 16
Tomáš Púchly
SR
plávanie 50 m voľný spôsob 16
Michaela Haššová
SR
rýchlostná kanoistika K1 šprint 16
Tomáš Púchly
SR
plávanie 100 m motýlik 17
Samuela Ernstová
SR
športová streľba Vzduchová pištoľ 10 m 19
Karolína Hájková
SR
plávanie 50 m znak 20
Martin Beránek
SR
jachting Techno 293 20
Nina Janušíková
SR
cestná cyklistika Medzinárodná miešaná štafeta 21
Medveďová Tereza Medveďová
SR
cestná cyklistika Medzinárodná miešaná štafeta 21
Andrea Herbríková
SR
futbal dievčatá semifinále
Mária Mikolajová
SR
futbal dievčatá semifinále
Denisa Mochnacká
SR
futbal dievčatá semifinále
Tamara Gmitterová
SR
futbal dievčatá semifinále
Lenka Kopčová
SR
futbal dievčatá semifinále
Bianka Brúniková
SR
futbal dievčatá semifinále
Simona Čerkalová
SR
futbal dievčatá semifinále
Tamara Solárová
SR
futbal dievčatá semifinále
Barbara Rigó
SR
futbal dievčatá semifinále
Alexandra Štrúbelová
SR
futbal dievčatá semifinále
Kristína Hrádeľová
SR
futbal dievčatá semifinále
Denisa Mráziková
SR
futbal dievčatá semifinále
Martina Šurnovská
SR
futbal dievčatá semifinále
Timea Bochinová
SR
futbal dievčatá semifinále
Laura Suchá
SR
futbal dievčatá semifinále
Nikola Vagaská
SR
futbal dievčatá semifinále
Veronika Jančová
SR
futbal dievčatá semifinále
Katarína Májovská
SR
futbal dievčatá semifinále
Kristína Schmiedlová
SR
tenis dvojhra štvrťfinále
Samuela Ernstová
SR
športová streľba Vzduchová pištoľ 10 m miešané dvojice osemfinále
Patrícia Slošárová
SR
atletika vrh guľou B finále
Viktória Kužmová
SR
tenis dvojhra 1. kolo
Alex Molčan
SR
tenis dvojhra 1. kolo
Kristína Schmiedlová
SR
tenis štvorhra 1. kolo
Alex Molčan
SR
tenis štvorhra 1. kolo
Viktória Kužmová
SR
tenis štvorhra 1. kolo
Martin Blaško
SR
tenis štvorhra 1. kolo
Alex Molčan
SR
tenis Miešaná štvorhra 1. kolo
Kristína Schmiedlová
SR
tenis Miešaná štvorhra 1. kolo
Martin Blaško
SR
tenis dvojhra 2. kolo
Viktória Kužmová
SR
tenis Miešaná štvorhra 2. kolo
Martin Blaško
SR
tenis Miešaná štvorhra 2. kolo
Baláž Boris Baláž
SR
lukostreľba Nasadzovacia súťaž v olympijskom luku 2. kolo
Baláž Boris Baláž
SR
lukostreľba Súťaž miešaných medzinárodných dvojíc 2. kolo
Pavol Ženčár
SR
atletika hod diskom A finále

Kvalifikovaní športovci

cestná cyklistika - Hybridná súťaž dvojčlenných družstiev, Medzinárodná miešaná štafeta
0
lukostreľba - Nasadzovacia súťaž v olympijskom luku, Súťaž miešaných medzinárodných dvojíc
0
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri