Lillehammer 2016

0 Z
1 S
0 B
OHM
Krajina
Dátum konania
-
Počet disciplín
70
Počet športovcov
1100
Výsledky slovenských športovcov
Športovec Výprava Šport Disciplína Umiestnenie
Sebastián Čederle
SR
ľadový hokej súťaž zručností S
Nikol Polomová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Elena Mojžišová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Diana Vargová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Zuzana Majeríková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Lívia Kubeková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Martina Fedorová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Petra Preverčíková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Simona Ležovičová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Laura Sulíková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Patrícia Agostonová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Dominika Sedláková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Diana Fortunová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Nina Kučerková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Alexandra Čorňáková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Barbora Koysová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Ema Posingerová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Lucia Halušková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Klaudia Kleinová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Paula Cagáňová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Michaela Hájniková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Andrea Rišianová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Tatiana Drienovská
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Sylvia Maťašová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Kinga Horváthová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Nikola Rumanová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Tomáš Vaverčák
SR
sánkovanie dvojsedadlové sane chlapci 6
Matej Zmij
SR
sánkovanie dvojsedadlové sane chlapci 6
Alexandra Hagarová
SR
krasokorčuľovanie súťaž miešaných tímov 6
Martina Fedorová
SR
ľadový hokej súťaž zručností 7
Tomáš Vaverčák
SR
sánkovanie štafeta družstiev 8
Katarína Šimoňáková Katarína Šimoňáková OLY
SR
sánkovanie štafeta družstiev 8
Matej Zmij
SR
sánkovanie štafeta družstiev 8
Richard Gavlas
SR
sánkovanie štafeta družstiev 8
Tereza Jančová
SR
zjazdové lyžovanie superkombinácia 10
Matej Lepeň
SR
biatlon miešaná štafeta 10
Henrieta Horvátová
SR
biatlon miešaná štafeta 10
Jakub Čierník
SR
boby monoboby 10
Tereza Jančová
SR
zjazdové lyžovanie slalom 14
Tereza Jančová
SR
zjazdové lyžovanie super-G 14
Richard Gavlas
SR
sánkovanie jednosedadlové sane chlapci 14
Katarína Šimoňáková Katarína Šimoňáková OLY
SR
sánkovanie jednosedadlové sane dievčatá 14
Tereza Jančová
SR
zjazdové lyžovanie obrovský slalom 15
Henrich Katrenič
SR
zjazdové lyžovanie superkombinácia 15
Henrich Katrenič
SR
zjazdové lyžovanie slalom 16
Henrieta Horvátová
SR
biatlon miešaná štafeta jednotlivcov 16
Matej Lepeň
SR
biatlon miešaná štafeta jednotlivcov 16
Alexandra Hagarová
SR
krasokorčuľovanie krátky program – dievčatá 16
Alexandra Hagarová
SR
krasokorčuľovanie voľný program dievčatá 16
Miroslav Pavlák
SR
biatlon šprint 7,5 km – chlapci 19
Henrich Katrenič
SR
zjazdové lyžovanie obrovský slalom 24
Matej Lepeň
SR
biatlon stíhacie preteky na 10 km – chlapci 24
Henrich Katrenič
SR
zjazdové lyžovanie super-G 27
Ján Mikuš
SR
beh na lyžiach šprint klasicky 27
Miroslav Pavlák
SR
biatlon stíhacie preteky na 10 km – chlapci 28
Henrieta Horvátová
SR
biatlon stíhacie preteky na 7,5 km – dievčatá 29
Matej Lepeň
SR
biatlon šprint 7,5 km – chlapci 30
Zuzana Šefčíková
SR
beh na lyžiach šprint klasicky 31
Veronika Haidelmeierová
SR
biatlon stíhacie preteky na 7,5 km – dievčatá 32
Zuzana Šefčíková
SR
beh na lyžiach cross 33
Ján Mikuš
SR
beh na lyžiach cross 35
Henrieta Horvátová
SR
biatlon šprint 6 km – dievčatá 36
Zuzana Šefčíková
SR
beh na lyžiach 5 km voľne 38
Ján Mikuš
SR
beh na lyžiach 10 km voľne 40
Veronika Haidelmeierová
SR
biatlon šprint 6 km – dievčatá 40