sánkovanie

Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
26 / 11
Počet podujatí so slovenským zastúpením:16
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Ľubomír Mick Salt Lake City 2002
SR
dvojsedadlové sane 9
Walter Marx OLY Salt Lake City 2002
SR
dvojsedadlové sane 9
Jasenčáková Mária Jasenčáková OLY Lake Placid 1980
ČSSR
jednosedadlové sane 9
Marián Zemaník Marián Zemaník Soči 2014
SR
miešaná štafeta 10
Gbúrová Viera Gbúrová Soči 2014
SR
miešaná štafeta 10
Jozef Ninis Jozef Ninis OLY Soči 2014
SR
miešaná štafeta 10
Jozef Ninis Jozef Ninis OLY Pjongčang 2018
SR
miešaná štafeta 11
Marek Solčanský Marek Solčanský Pjongčang 2018
SR
miešaná štafeta 11
Karol Stuchlák Karol Stuchlák Pjongčang 2018
SR
miešaná štafeta 11
Katarína Šimoňáková Katarína Šimoňáková OLY Pjongčang 2018
SR
miešaná štafeta 11
Miroslav Zajonc Calgary 1988
USA
dvojsedadlové sane 11
Branislav Regec Vancouver 2010
SR
dvojsedadlové sane 11
Ján Harniš OLY Vancouver 2010
SR
dvojsedadlové sane 11
Marián Zemaník Marián Zemaník Soči 2014
SR
dvojsedadlové sane 12
Jozef Petrulák Jozef Petrulák Soči 2014
SR
dvojsedadlové sane 12
Jasenčáková Mária Jasenčáková OLY Sarajevo 1984
ČSSR
jednosedadlové sane 12
Walter Marx OLY Turín 2006
SR
dvojsedadlové sane 13
Matej Zmij Matej Zmij Peking 2022
SR
dvojsedadlové sane 13
Ľubomír Mick Turín 2006
SR
dvojsedadlové sane 13
Tomáš Vaverčák Tomáš Vaverčák Peking 2022
SR
dvojsedadlové sane 13
Sabolová Veronika Sabolová OLY Vancouver 2010
SR
jednosedadlové sane 14
Jasenčáková Mária Jasenčáková OLY Lillehammer 1994
SR
jednosedadlové sane 15
Jasenčáková Mária Jasenčáková OLY Nagano 1998
SR
jednosedadlové sane 15
Marek Solčanský Marek Solčanský Soči 2014
SR
dvojsedadlové sane 16
Karol Stuchlák Karol Stuchlák Soči 2014
SR
dvojsedadlové sane 16
Slávik Jaroslav Slávik Salt Lake City 2002
SR
jednosedadlové sane 16
Marek Solčanský Marek Solčanský Pjongčang 2018
SR
dvojsedadlové sane 17
Karol Stuchlák Karol Stuchlák Pjongčang 2018
SR
dvojsedadlové sane 17
Sabolová Veronika Sabolová OLY Turín 2006
SR
jednosedadlové sane 19
Škvarek Jozef Škvarek OLY Lillehammer 1994
SR
jednosedadlové sane 19
Jozef Ninis Jozef Ninis OLY Soči 2014
SR
jednosedadlové sane 20
Jasenčáková Mária Jasenčáková OLY Albertville 1992
ČSSR
jednosedadlové sane 20
Sabolová Veronika Sabolová OLY Salt Lake City 2002
SR
jednosedadlové sane 21
Jozef Ninis Jozef Ninis OLY Peking 2022
SR
jednosedadlové sane 21
Šišajová Jana Šišajová Turín 2006
SR
jednosedadlové sane 22
Jozef Ninis Jozef Ninis OLY Turín 2006
SR
jednosedadlové sane 22
Jozef Ninis Jozef Ninis OLY Vancouver 2010
SR
jednosedadlové sane 24
Katarína Šimoňáková Katarína Šimoňáková OLY Pjongčang 2018
SR
jednosedadlové sane 24
Gbúrová Viera Gbúrová Soči 2014
SR
jednosedadlové sane 25
Jozef Ninis Jozef Ninis OLY Pjongčang 2018
SR
jednosedadlové sane 25
Katarína Šimoňáková Katarína Šimoňáková OLY Peking 2022
SR
jednosedadlové sane 25
Marián Skupek Marián Skupek Peking 2022
SR
jednosedadlové sane 26
Šišajová Jana Šišajová Vancouver 2010
SR
jednosedadlové sane 27
Slávik Jaroslav Slávik Turín 2006
SR
jednosedadlové sane 33
Šimoňák Jakub Šimoňák OLY Pjongčang 2018
SR
jednosedadlové sane 35
Jozef Ninis Jozef Ninis OLY Peking 2022
SR
miešaná štafeta DNF
Matej Zmij Matej Zmij Peking 2022
SR
miešaná štafeta DNF
Katarína Šimoňáková Katarína Šimoňáková OLY Peking 2022
SR
miešaná štafeta DNF
Tomáš Vaverčák Tomáš Vaverčák Peking 2022
SR
miešaná štafeta DNF
Majerčák Metod Majerčák Lausanne 2020
Slovensko
dvojsedadlové sane 5
Jozef Čikovský Innsbruck 2012
SR
dvojsedadlové sane 5
Patrik Tomaško Innsbruck 2012
SR
dvojsedadlové sane 5
Varga Vratislav Varga Lausanne 2020
Slovensko
dvojsedadlové sane 5
Matej Zmij Matej Zmij Lillehammer 2016
SR
dvojsedadlové sane 6
Tomáš Vaverčák Tomáš Vaverčák Lillehammer 2016
SR
dvojsedadlové sane 6
Bruno Mick Bruno Mick Kangwon 2024
SR
dvojsedadlové sane 6
Viktor Varga Viktor Varga Kangwon 2024
SR
dvojsedadlové sane 6
Trembošová Nikola Trembošová Lausanne 2020
Slovensko
dvojsedadlové sane 7
Petríková Bianka Petríková Lausanne 2020
Slovensko
dvojsedadlové sane 7
Bruno Mick Bruno Mick Kangwon 2024
SR
jednosedadlové sane 7
Viktor Varga Viktor Varga Kangwon 2024
SR
štafeta družstiev 7
Viktória Praxová Viktória Praxová Kangwon 2024
SR
štafeta družstiev 7
Bruno Mick Bruno Mick Kangwon 2024
SR
štafeta družstiev 7
Oliver Korbela Oliver Korbela Kangwon 2024
SR
štafeta družstiev 7
Matej Zmij Matej Zmij Lillehammer 2016
SR
štafeta družstiev 8
Tomáš Vaverčák Tomáš Vaverčák Lillehammer 2016
SR
štafeta družstiev 8
Richard Gavlas Lillehammer 2016
SR
štafeta družstiev 8
Katarína Šimoňáková Katarína Šimoňáková OLY Lillehammer 2016
SR
štafeta družstiev 8
Patrik Tomaško Innsbruck 2012
SR
miešaná štafeta 9
Jozef Petrulák Jozef Petrulák Innsbruck 2012
SR
miešaná štafeta 9
Nikola Drajnová Innsbruck 2012
SR
miešaná štafeta 9
Jozef Čikovský Innsbruck 2012
SR
miešaná štafeta 9
Katarína Šimoňáková Katarína Šimoňáková OLY Lillehammer 2016
SR
jednosedadlové sane 14
Richard Gavlas Lillehammer 2016
SR
jednosedadlové sane 14
Lihoň David Lihoň Lausanne 2020
Slovensko
jednosedadlové sane 16
Trembošová Nikola Trembošová Lausanne 2020
Slovensko
jednosedadlové sane 17
Tatiana Žifčáková Innsbruck 2012
SR
jednosedadlové sane 17
Jozef Petrulák Jozef Petrulák Innsbruck 2012
SR
jednosedadlové sane 18
Nikola Drajnová Innsbruck 2012
SR
jednosedadlové sane 19
Varga Vratislav Varga Lausanne 2020
Slovensko
jednosedadlové sane 19
Petríková Bianka Petríková Lausanne 2020
Slovensko
jednosedadlové sane 19
Viktória Praxová Viktória Praxová Kangwon 2024
SR
jednosedadlové sane 25
Desana Špitzová Desana Špitzová Kangwon 2024
SR
jednosedadlové sane 29

Mapa olympionikov

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
kaufland
Partneri MOV
Mediálni partneri
Dodávatelia