športová streľba

1 Z
2 S
3 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
21 / 11
Počet podujatí so slovenským zastúpením:20
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Prokopp Alexander Prokopp Štokholm 1912
Uhorsko
vojenská puška na 300 m Z
Rehák Štefečeková Zuzana Rehák Štefečeková OLY Peking 2008
SR
trap S
Rehák Štefečeková Zuzana Rehák Štefečeková OLY Londýn 2012
SR
trap S
Barteková Danka Barteková OLY Londýn 2012
SR
skeet B
Gönci Jozef Gönci OLY Atlanta 1996
SR
ľubovoľná malokalibrovka 60 B
Gönci Jozef Gönci OLY Atény 2004
SR
vzduchová puška 60 B
Dagmar Bílková Barcelona 1992
ČSSR
vzduchová puška 4
Gönci Jozef Gönci OLY Atény 2004
SR
ľubovoľná malokalibrovka 60 4
Dušan Houdek Rím 1960
ČSSR
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 4
Ján Kermiet Soul 1988
ČSSR
bežiaci terč 4
Tužinský Juraj Tužinský Rio de Janeiro 2016
SR
vzduchová pištoľ na 10 m 4
Gönci Jozef Gönci OLY Atlanta 1996
SR
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 5
Kopp Pavol Kopp Peking 2008
SR
ľubovoľná pištoľ 60 5
Hynek Hromada Mníchov 1972
ČSSR
ľubovoľná pištoľ 6
Vladimír Slamka OLY Atlanta 1996
SR
trap 6
Kopp Pavol Kopp Rio de Janeiro 2016
SR
ľubovoľná pištoľ na 50 m 7
Barteková Danka Barteková OLY Peking 2008
SR
skeet 8
Gönci Jozef Gönci OLY Sydney 2000
SR
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 8
Varga Erik Varga OLY Peking 2008
SR
trap 9
Gönci Jozef Gönci OLY Atény 2004
SR
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 9
Matej Meszáros Atény 2004
SR
vzduchová puška 60 9
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková OLY Peking 2008
SR
vzduchová puška 40 9
Gönci Jozef Gönci OLY Sydney 2000
SR
vzduchová puška 60 11
Andrea Stranovská Atény 2004
SR
skeet 12
Varga Erik Varga OLY Londýn 2012
SR
trap 12
Andrea Stranovská Sydney 2000
SR
skeet 13
Ivan Némethy OLY Moskva 1980
ČSSR
ľubovoľná pištoľ 13
Ivan Némethy OLY Montreal 1976
ČSSR
ľubovoľná pištoľ 14
Hynek Hromada Ciudad de México 1968
ČSSR
ľubovoľná pištoľ 14
Mário Filipovič Peking 2008
SR
trap 14
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková OLY Londýn 2012
SR
vzduchová puška 60 14
Tužinský Juraj Tužinský Londýn 2012
SR
vzduchová pištoľ 60 15
Barteková Danka Barteková OLY Rio de Janeiro 2016
SR
skeet 16
Dagmar Bílková Soul 1988
ČSSR
malokalibrovka 16
Gönci Jozef Gönci OLY Peking 2008
SR
ľubovoľná malokalibrovka 60 16
Ján Fabo Sydney 2000
SR
vzduchová pištoľ 17
Kovačócy Marián Kovačócy Rio de Janeiro 2016
SR
trap 18
Ondrej Šima Ciudad de México 1968
ČSSR
veľkorážna terčovnica 18
Dagmar Bílková Atlanta 1996
Česko
vzduchová puška 20
Ján Fabo Atlanta 1996
SR
ľubovoľná pištoľ 20
Kopp Pavol Kopp Londýn 2012
SR
ľubovoľná pištol 60 20
Varga Erik Varga OLY Rio de Janeiro 2016
SR
trap 21
Kopp Pavol Kopp Londýn 2012
SR
vzduchová pištoľ 60 21
Dagmar Bílková Atlanta 1996
Česko
malokalibrovka 22
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková OLY Peking 2008
SR
športová puška 3x20 22
Tužinský Juraj Tužinský Londýn 2012
SR
ľubovoľná pištol 60 23
Dagmar Bílková Barcelona 1992
ČSSR
malokalibrovka 24
Vladimír Slamka OLY Atlanta 1996
SR
dvojitý trap 25
Ján Fabo Sydney 2000
SR
ľubovoľná pištoľ 27
Kopp Pavol Kopp Peking 2008
SR
vzduchová pištoľ 60 27
Gönci Jozef Gönci OLY Atlanta 1996
SR
vzduchová puška 60 28
Dagmar Bílková Soul 1988
ČSSR
vzduchová puška 30
Gönci Jozef Gönci OLY Londýn 2012
SR
vzduchová puška 60 31
Gönci Jozef Gönci OLY Londýn 2012
SR
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 31
Tužinský Juraj Tužinský Rio de Janeiro 2016
SR
ľubovoľná pištoľ na 50 m 33
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková OLY Londýn 2012
SR
športovej puške 3x20 34
Gönci Jozef Gönci OLY Peking 2008
SR
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 37
Kopp Pavol Kopp Rio de Janeiro 2016
SR
vzduchová pištoľ na 10 m 38
Gönci Jozef Gönci OLY Londýn 2012
SR
ľubovoľná malokalibrovke 60 poležiačky 39
Prokopp Alexander Prokopp Londýn 1908
Uhorsko
ľubovoľná zbraň na 300 m 43
Ján Fabo Atlanta 1996
SR
vzduchová pištoľ 44
Prokopp Alexander Prokopp Paríž 1924
Uhorsko
automatická pištoľ na 25 m 53
Prokopp Alexander Prokopp Paríž 1924
Uhorsko
ľubovoľná zbraň na 600 m 55
Dušan Houdek Rím 1960
ČSSR
ľubovoľná malokalibrovka 60 kvalifikácia
Igor Takáč Nanking 2014
SR
Viacboj 11
Jerguš Vengríny Buenos Aires 2018
SR
vzduchová pištoľ na 10 m 15
Samuela Ernstová Nanking 2014
SR
Vzduchová pištoľ 10 m 19
Samuela Ernstová Nanking 2014
SR
Vzduchová pištoľ 10 m miešané dvojice osemfinále
Varga Erik Varga OLY Baku 2015
SR
mix trap Z
Rehák Štefečeková Zuzana Rehák Štefečeková OLY Baku 2015
SR
mix trap Z
Varga Erik Varga OLY Baku 2015
SR
trap S
Kopp Pavol Kopp Baku 2015
SR
ľubovoľná pištoľ 60 S
Tužinský Juraj Tužinský Baku 2015
SR
vzduchová pištoľ 60 B
Barteková Danka Barteková OLY Baku 2015
SR
skeet 4
Tužinský Juraj Tužinský Minsk 2019
SR
Vzduchová pištoľ 10 m 4
Barteková Danka Barteková OLY Baku 2015
SR
skeet mix 4
Štefan Zemko Baku 2015
SR
skeet mix 4
Rehák Štefečeková Zuzana Rehák Štefečeková OLY Minsk 2019
SR
trap 6
Hubert Andrzej Olejnik Baku 2015
SR
dvojitý trap 6
Varga Erik Varga OLY Minsk 2019
SR
trap 7
Jány Patrik Jány Minsk 2019
SR
vzduchová puška 10 m 7
Sýkorová Veronika Sýkorová Minsk 2019
SR
skeet 8
Rehák Štefečeková Zuzana Rehák Štefečeková OLY Baku 2015
SR
trap 8
Tužinský Juraj Tužinský Baku 2015
SR
ľubovoľná pištoľ 60 8
Barteková Danka Barteková OLY Minsk 2019
SR
skeet 9
Kopp Pavol Kopp Baku 2015
SR
ľubovoľná pištol 60 10
Kovačócy Marián Kovačócy Minsk 2019
SR
trap 12
Špotáková Jana Špotáková Minsk 2019
SR
mix trap 12
Kovačócy Marián Kovačócy Minsk 2019
SR
mix trap 12
Tužinský Juraj Tužinský Minsk 2019
SR
Vzduchová pištoľ 10 m miešané dvojice 13
Maršálková Martina Maršálková Minsk 2019
SR
Vzduchová pištoľ 10 m miešané dvojice 13
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková OLY Baku 2015
SR
športová puška 3x20 15
Demjén Pešková Daniela Demjén Pešková OLY Baku 2015
SR
vzduchová puška 40 16
Varga Erik Varga OLY Minsk 2019
SR
mix trap 17
Rehák Štefečeková Zuzana Rehák Štefečeková OLY Minsk 2019
SR
mix trap 17
Andrea Stranovská Baku 2015
SR
skeet 19
Špotáková Jana Špotáková Minsk 2019
SR
trap 21
Štefan Zemko Baku 2015
SR
skeet 22
Jana Hyblerová Baku 2015
SR
športová puška 3x20 23
Jana Hyblerová Baku 2015
SR
vzduchová puška 40 31
Maršálková Martina Maršálková Minsk 2019
SR
Vzduchová pištoľ 10 m 32
Medveď Matej Medveď Minsk 2019
SR
ľubovoľná malokalibrovka 3x40 34 kvalifikácia

Mapa olympionikov

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri