Lillehammer 2016

1 S
OHM
Krajina
Dátum konania
-
Počet disciplín
70
Počet športovcov
1100
Výsledky slovenských športovcov
Športovec Výprava Šport Disciplína Umiestnenie
Sebastián Čederle
SR
ľadový hokej súťaž zručností S
Simona Ležovičová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Laura Sulíková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Patrícia Agostonová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Dominika Sedláková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Tatiana Drienovská
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Martina Fedorová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Nina Kučerková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Alexandra Čorňáková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Barbora Koysová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Nikol Polomová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Elena Mojžišová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Klaudia Kleinová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Paula Cagáňová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Michaela Hájniková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Andrea Rišianová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Petra Preverčíková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Sylvia Maťašová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Kinga Horváthová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Nikola Rumanová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Diana Fortunová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Diana Vargová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Zuzana Majeríková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Lívia Kubeková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Ema Posingerová
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Lucia Halušková
SR
ľadový hokej dievčatá 4
Matej Zmij
SR
sánkovanie dvojsedadlové sane 6
Tomáš Vaverčák
SR
sánkovanie dvojsedadlové sane 6
Alexandra Hagarová
SR
krasokorčuľovanie súťaž miešaných tímov 6
Martina Fedorová
SR
ľadový hokej súťaž zručností 7
Richard Gavlas
SR
sánkovanie štafeta družstiev 8
Katarína Šimoňáková Katarína Šimoňáková OLY
SR
sánkovanie štafeta družstiev 8
Matej Zmij
SR
sánkovanie štafeta družstiev 8
Tomáš Vaverčák
SR
sánkovanie štafeta družstiev 8
Tereza Jančová
SR
zjazdové lyžovanie superkombinácia 10
Matej Lepeň
SR
biatlon miešaná štafeta 10
Henrieta Horvátová
SR
biatlon miešaná štafeta 10
Jakub Čierník
SR
boby monoboby 10
Tereza Jančová
SR
zjazdové lyžovanie slalom 14
Tereza Jančová
SR
zjazdové lyžovanie super-G 14
Katarína Šimoňáková Katarína Šimoňáková OLY
SR
sánkovanie jednosedadlové sane 14
Richard Gavlas
SR
sánkovanie jednosedadlové sane 14
Tereza Jančová
SR
zjazdové lyžovanie obrovský slalom 15
Henrich Katrenič
SR
zjazdové lyžovanie superkombinácia 15
Henrich Katrenič
SR
zjazdové lyžovanie slalom 16
Henrieta Horvátová
SR
biatlon miešaná štafeta jednotlivcov 16
Matej Lepeň
SR
biatlon miešaná štafeta jednotlivcov 16
Alexandra Hagarová
SR
krasokorčuľovanie krátky program – dievčatá 16
Alexandra Hagarová
SR
krasokorčuľovanie voľný program dievčatá 16
Miroslav Pavlák
SR
biatlon šprint 7,5 km 19
Henrich Katrenič
SR
zjazdové lyžovanie obrovský slalom 24
Matej Lepeň
SR
biatlon stíhacie preteky na 10 km 24
Henrich Katrenič
SR
zjazdové lyžovanie super-G 27
Ján Mikuš
SR
beh na lyžiach šprint klasicky 27
Miroslav Pavlák
SR
biatlon stíhacie preteky na 10 km 28
Henrieta Horvátová
SR
biatlon stíhacie preteky na 7,5 km 29
Matej Lepeň
SR
biatlon šprint 7,5 km 30
Zuzana Šefčíková
SR
beh na lyžiach šprint klasicky 31
Veronika Haidelmeierová
SR
biatlon stíhacie preteky na 7,5 km 32
Zuzana Šefčíková
SR
beh na lyžiach cross 33
Ján Mikuš
SR
beh na lyžiach cross 35
Henrieta Horvátová
SR
biatlon šprint 6 km 36
Zuzana Šefčíková
SR
beh na lyžiach 5 km voľne 38
Ján Mikuš
SR
beh na lyžiach 10 km voľne 40
Veronika Haidelmeierová
SR
biatlon šprint 6 km 40

Kvalifikovaní športovci

Lívia Kubeková

ľadový hokej - dievčatá
0

Miroslav Pavlák

biatlon - stíhacie preteky na 10 km, šprint 7,5 km
0

Elena Mojžišová

ľadový hokej - dievčatá
0

Diana Vargová

ľadový hokej - dievčatá
0

Barbora Koysová

ľadový hokej - dievčatá
0

Henrieta Horvátová

biatlon - stíhacie preteky na 7,5 km, šprint 6 km, miešaná štafeta jednotlivcov, miešaná štafeta
0

Nina Kučerková

ľadový hokej - dievčatá
0

Nikola Rumanová

ľadový hokej - dievčatá
0

Veronika Haidelmeierová

biatlon - stíhacie preteky na 7,5 km, šprint 6 km
0

Sylvia Maťašová

ľadový hokej - dievčatá
0

Dominika Sedláková

ľadový hokej - dievčatá
0

Ján Mikuš

beh na lyžiach - cross, šprint klasicky, 10 km voľne
0

Laura Sulíková

ľadový hokej - dievčatá
0

Sebastián Čederle

ľadový hokej - súťaž zručností
0

Andrea Rišianová

ľadový hokej - dievčatá
0

Zuzana Šefčíková

beh na lyžiach - cross, šprint klasicky, 5 km voľne
0

Paula Cagáňová

ľadový hokej - dievčatá
0

Martina Fedorová

ľadový hokej - súťaž zručností, dievčatá
0

Ema Posingerová

ľadový hokej - dievčatá
0

Henrich Katrenič

zjazdové lyžovanie - super-G, superkombinácia, obrovský slalom, slalom
0

Zuzana Majeríková

ľadový hokej - dievčatá
0

Richard Gavlas

sánkovanie - jednosedadlové sane, štafeta družstiev
0

Nikol Polomová

ľadový hokej - dievčatá
0

Tereza Jančová

zjazdové lyžovanie - super-G, superkombinácia, obrovský slalom, slalom
0
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri