Innsbruck 2012

1 Z
OHM
Krajina
Dátum konania
-
Počet športovcov
1022
Výsledky slovenských športovcov
Športovec Výprava Šport Disciplína Umiestnenie
Petra Vlhová Petra Vlhová
SR
zjazdové lyžovanie slalom Z
Petra Vlhová Petra Vlhová
SR
zjazdové lyžovanie obrovský slalom 4
Petra Vlhová Petra Vlhová
SR
zjazdové lyžovanie superkombinácia 4
Jozef Čikovský
SR
sánkovanie dvojice 5
Patrik Tomaško
SR
sánkovanie dvojice 5
Katarína Luptáková
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Dominika Takáčová
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Viktória Frankovičová
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Ľubica Štofanková
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Zuzana Kubaliková
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Nikoleta Řezánková
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Romana Kiapešová
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Martina Matisková
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Miroslava Vaváková
SR
ľadový hokej dievčatá 5
- Hudecová
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Ľubica Levčíková
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Júlia Švagerková
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Diana Pápešová
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Jana Kubaliková
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Mária Rajtárová
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Silvia Vojtková
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Nikola Kaliská
SR
ľadový hokej dievčatá 5
Petra Vlhová Petra Vlhová
SR
zjazdové lyžovanie super-G 9
Patrik Tomaško
SR
sánkovanie miešaná štafeta 9
Jozef Petrulák Jozef Petrulák
SR
sánkovanie miešaná štafeta 9
Nikola Drajnová
SR
sánkovanie miešaná štafeta 9
Jozef Čikovský
SR
sánkovanie miešaná štafeta 9
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY
SR
biatlon 6 km 10
Barbora Klementová Barbora Klementová
SR
beh na lyžiach 5 km klasicky 12
Andrej Segeč Andrej Segeč
SR
beh na lyžiach šprint voľne 14
Barbora Klementová Barbora Klementová
SR
beh na lyžiach šprint voľne 14
Nikola Lapinová
SR
biatlon miešaná štafeta 17
Peter Oravec
SR
biatlon miešaná štafeta 17
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY
SR
biatlon miešaná štafeta 17
Ondrej Kosztolányi
SR
biatlon miešaná štafeta 17
Barbora Klementová Barbora Klementová
SR
biatlon štafeta biatlonistov a bežcov 17
Andrej Segeč Andrej Segeč
SR
biatlon štafeta biatlonistov a bežcov 17
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY
SR
biatlon štafeta biatlonistov a bežcov 17
Ondrej Kosztolányi
SR
biatlon štafeta biatlonistov a bežcov 17
Tatiana Žifčáková
SR
sánkovanie dievčatá 17
Roman Murín
SR
zjazdové lyžovanie super-G 18
Jozef Petrulák Jozef Petrulák
SR
sánkovanie chlapci 18
Nikola Drajnová
SR
sánkovanie dievčatá 19
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY
SR
biatlon 7,5 km stíhacie preteky 20
Andrej Segeč Andrej Segeč
SR
beh na lyžiach 10 km klasicky 27
Ondrej Kosztolányi
SR
biatlon 10 km stíhacie preteky 36
Nikola Lapinová
SR
biatlon 7,5 km stíhacie preteky 39
Ondrej Kosztolányi
SR
biatlon 7,5 km 41
Nikola Lapinová
SR
biatlon 6 km 42
Peter Oravec
SR
biatlon 7,5 km 44
Peter Oravec
SR
biatlon 10 km stíhacie preteky 44
Roman Murín
SR
zjazdové lyžovanie superkombinácia DNF
Roman Murín
SR
zjazdové lyžovanie obrovský slalom 1. kolo

Kvalifikovaní športovci

zjazdové lyžovanie - super-G, superkombinácia, obrovský slalom, slalom
1
biatlon - 6 km, 7,5 km stíhacie preteky, miešaná štafeta, štafeta biatlonistov a bežcov
0
sánkovanie - chlapci, miešaná štafeta
0
beh na lyžiach - 10 km klasicky, šprint voľne
biatlon - štafeta biatlonistov a bežcov
0
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri