Lausanne 2020

OHM
Krajina
Dátum konania
-
Počet športov
8
Počet disciplín
16
Počet športovcov
1800
Slovenských športovcov
49

Zo šestnástich športových odvetví budeme mať zastúpenie v desiatich, a to v zjazdovom lyžovaní, behu na lyžiach, akrobatickom lyžovaní, snoubordingu, biatlone, šortreku, ľadovom hokeji v súťaži družstiev a 3x3 formáte, sánkovaní, boboch a skialpinizme. 

Rebeka Jančová, Teo Žampa
Laura Kovárová, Matúš Černek
(3x3) Ivana Látková, Nikola Janeková, Zuzana Dobiašová, Emma Donovalová, Barbora Kapičáková, Rastislav Eliáš, Patrik Melicher, Peter Repčík, Adam Sýkora
Ema Kapustová, Barbara Skačanová, Sára Pacerová, Matej Badáň, Bruno Matovič, Matej Gregor
Nikola Trembošová, Bianka Petríková, Vratislav Varga, Metod Majerčák, Dávid Lihoň
Eva Hanicová, Katarína Pitoňáková
Timea Mazúrová, Kristína Sivoková, Denis Tilesch, Matúš Oravec
Petra Rusnáková
Kayla Anna Lozáková, Jakub Válek, Michael Oravec
Viktória Čerňanská, Martin Sviták
(turnaj družstiev) Medviďová, Macková, Janeková, Dobiášová, Donovalová, Kapičáková, Belková, Živčáková, Giertlová, Nemčeková, Jancsóová, Fančovičová, Glosíková, Hudáková, Slováková, Stern, Kučerová

Livestream

 
Výsledky slovenských športovcov
Športovec Výprava Šport Disciplína Umiestnenie
Čerňanská Viktória Čerňanská
Slovensko
boby monoboby S
Janeková Nikola Janeková
Slovensko
ľadový hokej 3x3 S
Repčík Peter Repčík
Slovensko
ľadový hokej 3x3 S
Dobiášová Zuzana Dobiášová
Slovensko
ľadový hokej 3x3 B
Eliáš Rastislav Eliáš
Slovensko
ľadový hokej 3x3 B
Jančová Rebeka Jančová
Slovensko
zjazdové lyžovanie alpská kombinácia 4
Látková Ivana Látková
Slovensko
ľadový hokej 3x3 4
Sýkora Adam Sýkora
Slovensko
ľadový hokej 3x3 4
Rusnáková Petra Rusnáková
Slovensko
šortrek 1000 m 5
Varga Vratislav Varga
Slovensko
sánkovanie dvojsedadlové sane 5
Majerčák Metod Majerčák
Slovensko
sánkovanie dvojsedadlové sane 5
Trembošová Nikola Trembošová
Slovensko
sánkovanie dvojsedadlové sane 7
Petríková Bianka Petríková
Slovensko
sánkovanie dvojsedadlové sane 7
Jančová Rebeka Jančová
Slovensko
zjazdové lyžovanie super-G 8
Kapustová Ema Kapustová
Slovensko
biatlon šprint 6 km 8
Černek Matúš Černek
Slovensko
skialpinizmus miešaná štafeta 9
Kovárová Laura Kovárová
Slovensko
skialpinizmus miešaná štafeta 9
Hanicová Eva Hanicová
Slovensko
snoubording slopestyle 13
Jančová Rebeka Jančová
Slovensko
zjazdové lyžovanie obrovský slalom 14
Jančová Rebeka Jančová
Slovensko
zjazdové lyžovanie slalom 15
Lihoň David Lihoň
Slovensko
sánkovanie jednosedadlové sane 16
Černek Matúš Černek
Slovensko
skialpinizmus individuálne preteky 16
Trembošová Nikola Trembošová
Slovensko
sánkovanie jednosedadlové sane 17
Kovárová Laura Kovárová
Slovensko
skialpinizmus šprint 18
Petríková Bianka Petríková
Slovensko
sánkovanie jednosedadlové sane 19
Varga Vratislav Varga
Slovensko
sánkovanie jednosedadlové sane 19
Kovárová Laura Kovárová
Slovensko
skialpinizmus individuálne preteky 19
Kapustová Ema Kapustová
Slovensko
biatlon 10 km 21
Žampa Teo Žampa
Slovensko
zjazdové lyžovanie super-G 21
Matovič Bruno Matovič
Slovensko
biatlon miešaná štafeta 21
Kapustová Ema Kapustová
Slovensko
biatlon miešaná štafeta 21
Gregor Matej Gregor
Slovensko
biatlon miešaná štafeta 21
Pacerová Sara Pacerová
Slovensko
biatlon miešaná štafeta 21
Pacerová Sara Pacerová
Slovensko
biatlon miešaná štafeta jednotlivcov 22
Badáň Matej Badáň
Slovensko
biatlon miešaná štafeta jednotlivcov 22
Černek Matúš Černek
Slovensko
skialpinizmus šprint 23
Žampa Teo Žampa
Slovensko
zjazdové lyžovanie alpská kombinácia 24
Žampa Teo Žampa
Slovensko
zjazdové lyžovanie obrovský slalom 26
Sivoková Kristína Sivoková
Slovensko
beh na lyžiach šprint 27
Sivoková Kristína Sivoková
Slovensko
beh na lyžiach cross 30
Skačanová Barbara Skačanová
Slovensko
biatlon 10 km 36
Žampa Teo Žampa
Slovensko
zjazdové lyžovanie slalom 37
Gregor Matej Gregor
Slovensko
biatlon 7,5 km 46
Mazúrová Timea Mazúrová
Slovensko
beh na lyžiach šprint 47
Mazúrová Timea Mazúrová
Slovensko
beh na lyžiach cross 52
Tilesch Denis Tilesch
Slovensko
beh na lyžiach cross 55
Oravec Matúš Oravec
Slovensko
beh na lyžiach cross 58
Oravec Matúš Oravec
Slovensko
beh na lyžiach šprint 60
Gregor Matej Gregor
Slovensko
biatlon 12,5 km 61
Pacerová Sara Pacerová
Slovensko
biatlon 10 km 72
Tilesch Denis Tilesch
Slovensko
beh na lyžiach šprint 73
Badáň Matej Badáň
Slovensko
biatlon 7,5 km 78
Matovič Bruno Matovič
Slovensko
biatlon 12,5 km 80
Matovič Bruno Matovič
Slovensko
biatlon 7,5 km 83
Badáň Matej Badáň
Slovensko
biatlon 12,5 km 93
Pacerová Sara Pacerová
Slovensko
biatlon šprint 6 km DNS
Skačanová Barbara Skačanová
Slovensko
biatlon šprint 6 km DNS
Donovalová Emma Donovalová
Slovensko
ľadový hokej 3x3 základ
Melicher Patrik Melicher
Slovensko
ľadový hokej 3x3 základ
Kapičáková Barbora Kapičáková
Slovensko
ľadový hokej 3x3 základ

Kvalifikovaní športovci

David Lihoň

sánkovanie
0

Matej Badáň

biatlon
6

Sara Pacerová

biatlon
0

Eva Hanicová

snoubording
0

Denis Tilesch

beh na lyžiach
0

Kayla Anna Lozáková

akrobatické lyžovanie
0

Tereza Belková

ľadový hokej - 3x3
0

Bianka Petríková

sánkovanie
0

Nina Hudáková

ľadový hokej - 3x3
0

Nikola Trembošová

sánkovanie
0

Simona Macková

ľadový hokej - 3x3
0

Laura Jancsóová

ľadový hokej - 3x3
0

Jakub Válek

akrobatické lyžovanie
0

Metod Majerčák

sánkovanie
0

Matúš Černek

skialpinizmus
0

Peter Repčík

ľadový hokej - 3x3
0

Rebeka Jančová

zjazdové lyžovanie
0

Vratislav Varga

sánkovanie
0

Bruno Matovič

biatlon
0

Zuzana Dobiášová

ľadový hokej - 3x3
0

Petra Rusnáková

šortrek
0

Nikola Janeková

ľadový hokej - 3x3
0
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri