Športové aktuality
Podcast
2 min. čítania

PODCAST | V Turecku mi fanúšikovia od radosti takmer prekotili auto

Stanislav Benčat

„Život sa mi zmenil, ale aktivít mám paradoxne viac ako počas basketbalovej kariéry. Vtedy som mal jeden či dva tréningy, zápas, pomedzi to nejaká príprava. Teraz mám päť rôznych aktivít, ktorým sa venujem, tie zaberajú veľa času. Pre mňa je najväčšia výzva balancovať čas, aby som stihol všetko, čo potrebujem,“ vraví slovenská basketbalová legenda Radoslav Rančík.

Dominantný hráč spod deravých košov mal výnimočnú kariéru. Žiaril v Česku, Taliansku, na Ukrajine, v Turecku i doma na Slovensku. Nikdy nezabudne na zápas proti ikonickému Allenovi Iversonovi, ale s radosťou spomína na každého spoluhráča či krajinu, v ktorej pôsobil. Obdivuje výkony českých basketbalistov, ktorí skončili na nedávnych majstrovstvách sveta na 6. mieste, rovnako tak je šťastný za brata Martina, ktorý pôsobí v trénerskom tíme organizácie Chicaga Bulls. Čo všetko nám v Olympijskom podcaste prezradil?

  • Ako vníma triumf Španielov na majstrovstvách sveta v basketbale, výbuch Ameriky a senzačný výsledok českého tímu?

  • Čo robia pre podporu a rozvoj basketbalu v Česku inak na Slovensku?

  • Ako sa mu zmenil život po konci kariéry?

  • Ako si spomína na zápas proti Allenovi Iversonovi?

  • Jeho brat Martin je súčasťou trénerského tímu organizácie Chicaga Bulls, bude ho nasledovať?


Olympijský podcast môžete počúvať zadarmo 

Olympijský podcast môžete počúvať nielen prostredníctvom počítača, ale aj mobilného telefónu. Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Podcasty. Mobilné telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Podcasty Google, Podcast Addict...). Olympijský podcast môžete počúvať taktiež na Spotify. Do vyhľadávania vo svojich aplikáciách, cez ktoré nás chcete počúvať, zadáte "Olympijský podcast", nastavíte si automatické odoberanie a každý týždeň môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. 

Spotify

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri