SOŠV
Podcast
Bratislava
1 min. čítania

PODCAST: Zmeny v testovaní na doping po ruskom megaškandále

Kto bude testovať hokejistov zo všetkých tímov na blížiacich sa MS v ľadovom hokeji? Prečo sú toľkí cyklisti či bežci na lyžiach astmatici? Koľko testovaní musí vrcholový športovec podstúpiť za rok? Ako prebieha dopingová kontrola?

V dnešnom podcaste si môžete vypočuť rozhovor s riaditeľkou Antidopingovej agentúry SR Žanetou Csáderovou. Dozviete sa z neho komplexné informácie a zaujímavosti o dopingovom testovaní a všetkom, čo s tým súvisí.

Olympijský podcast môžete počúvať nielen prostredníctvom počítača, ale aj mobilného telefónu. Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Podcasty. Mobilné telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Podcasty Google, Podcast Addict...). Olympijský podcast môžete počúvať taktiežna Spotify. Do vyhľadávania vo svojich aplikáciách, cez ktoré nás chcete počúvať, zadáte "Olympijský podcast", nastavíte si automatické odoberanie a každý týždeň môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. 

Tagy
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV
3_alianz
1_air
14_visa
13_Toyota
12_Samsung
11_pg
10_panasonic
9_omega
8_intel
5_bridgestone
4_atos
2_alibaba
6_cocacola