Na turnaji Grand Prix džudistov v Záhrebe 7. Randl

Záhreb 29. júla (TASR) – Na turnaji Grand Prix v Záhrebe sa zo slovenských džudistov najviac presadil Milan Randl. Vrátil sa o jednu hmotnostnú kategóriu nižšie, namiesto zaužívanej do 100 kg nastúpil v hmotnosti do 90 kg a so 7. miestom prvýkrát bodoval aj do kvalifikácie na OH.

 

Randl sa v 1. kole dosť natrápil s Tonim Miletičom z Bosny a Hercegoviny, ktorého zdolal na waza-ari. V 2. kole po 2:09 min si na ippon poradil s Nemcom Dariom Kurbjeweitom Garciom a v treťom hodil na ippon Kanaďana Zacharyho Burta 67 sekúnd pred koncom. Kanaďan prehrával na waza-ari už po 33 sekundách a Randl mal zápas pevne pod kontrolou. Po troch vyhratých zápasoch bojoval o postup do semifinále so Srbom Nemanjom Majdovom. Prehral s ním len na počet napomínaní v predĺžení. V repasáži bol nad jeho sily po dvoch minútach a ippone Mammadali Mehdijev z Azerbajdžanu.© 2013 - 2019, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier v Tokiu 2020

Exkluzívny partner

Generálni partneri

Hlavní partneri

Partner

Dodávatelia

Mediálni partneri

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
Vlastné nastavenie cookies.
Súhlasím X