Na turnaji Grand Prix džudistov v Záhrebe 7. Randl

Záhreb 29. júla (TASR) – Na turnaji Grand Prix v Záhrebe sa zo slovenských džudistov najviac presadil Milan Randl. Vrátil sa o jednu hmotnostnú kategóriu nižšie, namiesto zaužívanej do 100 kg nastúpil v hmotnosti do 90 kg a so 7. miestom prvýkrát bodoval aj do kvalifikácie na OH.

 

Randl sa v 1. kole dosť natrápil s Tonim Miletičom z Bosny a Hercegoviny, ktorého zdolal na waza-ari. V 2. kole po 2:09 min si na ippon poradil s Nemcom Dariom Kurbjeweitom Garciom a v treťom hodil na ippon Kanaďana Zacharyho Burta 67 sekúnd pred koncom. Kanaďan prehrával na waza-ari už po 33 sekundách a Randl mal zápas pevne pod kontrolou. Po troch vyhratých zápasoch bojoval o postup do semifinále so Srbom Nemanjom Majdovom. Prehral s ním len na počet napomínaní v predĺžení. V repasáži bol nad jeho sily po dvoch minútach a ippone Mammadali Mehdijev z Azerbajdžanu.© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím