Športové
Rozhovor
Minsk (SOŠV)
2 min. čítania

PODCAST: Prvé dojmy Erika Vargu po prílete do Minska, kde obhajuje medaily

Erik Varga v stredu priletel do dejiska II. európskych hier v Minsku. Súťaže v športovej streľbe sa začínajú už v sobotu. S podmienkami v dedine športovcov je zatiaľ spokojný, miestnu strelnicu ešte nepozná.

"Ak necítite tlak, je to zle. Ale ani príliš silný tlak nie je dobrý," hovorí elitný strelec na svojej izbe v dedine športovcov v Minsku krátko po prílete. Tlak naňho vytvára fakt, že je aktuálny majster sveta a obhajca dvoch medailí z I. EH v Baku spred štyroch rokov. Naopak, vedomie istej miestenky na OH v Tokiu pôsobí upokojujúco, pohodu dodáva aj prítomná manželka a fyzioterapeutka v jednej osobe.

Kde a ako sa rodák zo Šale pripravoval na EH, kto mu dal rameno po Silvestrovskom úraze do poriadku, prečo je športová streľba neférová, ako je vedenie výpravy nápomocné športovcom a veľa ďalších zaujímavostí sa dozviete z nášho nového podcastu.

Olympijský podcast môžete počúvať nielen prostredníctvom počítača, ale aj mobilného telefónu. Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Podcasty. Mobilné telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Podcasty Google, Podcast Addict...). Olympijský podcast môžete počúvať taktiežna Spotify. Do vyhľadávania vo svojich aplikáciách, cez ktoré nás chcete počúvať, zadáte "Olympijský podcast", nastavíte si automatické odoberanie a každý týždeň môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. 

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri