Podľa organizárov sa v Soči predalo už 80 percent vstupeniek

Soči 7. februára (TASR) - Organizátori zimných olympijských hier v Soči vyhlásili, že predali 80 percent vstupeniek. Fanúšikovia z Ruska, pre ktorých vyčlenili 70 percent lístkov, si museli vystáť dlhé rady, aby si ich vyzdvihli. Informovala o tom agentúra AP.
      
Vstupenky si môžu diváci vyzdvihnúť na letisku, na vlakových staniciach, v centre Soči, v Olympijskom parku vo štvrti Adler a aj v Moskve. Obyvateľka štvrti Adler Oksana Jegurjanovová prezradila, že čakala štyri hodiny, kým si vyzdvihla vstupenku na otvárací ceremoniál v hodnote 578 dolárov. Sergej Galkin z uralského mesta Jekaterinburg si prišiel do Soči pre vstupenky na biatlon, skoky na lyžiach a sánkovanie v hodnote 1444 dolárov.© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím