ORGANIZAČNÉ POKYNY

Vzhľadom na situáciu ohľadom šírenia ochorenia COVID-19 a s tým súvisiace obmedzenia, ktoré sa dotýkajú aj žiakov a študentov slovenských škôl a ich pedagógov, Slovenský olympijský a športový výbor nebude v školskom roku 2019/2020 podporovať organizáciu podujatí v rámci osláv Olympijského dňa, ako tomu bolo v minulých rokoch.

Z pochopiteľných dôvodov školy preto nebudú môcť registrovať svoje podujatia na tejto stránke a prvým 500 z nich nebude distribuovaný propagačný materiál.

Napriek tomu ponúkame aj v týchto sťažených podmienkach deťom možnosť zapojiť sa do online Olympijského kvízu, kde môžu otestovať svoje vedomosti o olympizme, olympijských hrách i jednotlivých športoch a zároveň získať vecné ceny.

Do pozornosti tiež dávame kampaň SOŠV Športuj doma Slovensko, ktorá prostredníctvom videí ponúka deťom možnosť nazrieť do zákulisia slovenských športovcov a vyskúšať si s nimi cvičenia, ktoré vykonávajú pre svoju kondíciu a zdravie.

V prípade, že v novom školskom roku situácia umožní podujatia Olympijského dňa opäť zorganizovať, budeme vás o spôsobe, ako sa zapojiť do jeho osláv, na tejto stránke informovať.

NA STIAHNUTIE

Hymna olympijského dňa

OLYMPIJSKÁ
HYMNA

Zahájte svoje podujatie Olympijského dňa otváracím ceremoniálom, vrátane olympijskej hymny.

STIAHNI HYMNU

Logo olympijského dňa

LOGO
OLYMPIJSKÉHO DŇA

Označte svoje podujatie Olympijského dňa oficiálnym logom.

STIAHNI LOGO

Certifikát olympijského dňa

CERTIFIKÁT
OLYMPIJSKÉHO DŇA

Odmeňte účastníkov svojho podujatia Olympijského dňa oficiálnym certifikátom.

STIAHNI CERTIFIKÁT

Novinky

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri