VÝZVA: SOV ponúka vzdelávací program Športová diplomacia

 

Bratislava, 1. júna - Slovenský olympijský výbor zahajuje výber kandidátov do druhého ročníka vzdelávacieho programu Športovej diplomacie, ktorý vznikol v spolupráci s Českým olympijským výborom.


Program je určený nielen športovcom, ktorí zvažujú ďalšie uplatnenie v športovom prostredí, ale aj ľuďom už pôsobiacim v športovom prostredí, ktorí majú záujem o nadobudnutie nových znalostí a schopností. Tento program bude prebiehať v spolupráci s Českým olympijským výborom.  Účastníci sa vzdelávajú v oblastiach ako sú organizácia a financovanie športu, manažment a marketing, športová diplomacia a ďalšie oblasti potrebné pre činnosť v športových organizáciách.


Program pozostáva z teoretickej časti, ktorá je rozdelená do 5 víkendových modulov a z praktickej časti – niekoľkodňovej študijnej cesty. Všetky fázy programu (okrem študijnej cesty) budú prebiehať pod gesciou Vysokej školy ekonomickej v Prahe  a budú zastrešené odborníkmi z príslušných oblastí.

Náklady spojené s účasťou na jednotlivých moduloch programu budú hradené SOV. Náklady spojené s absolvovaním študijnej cesty budú hradené účastníkom, prípadne vysielajúcou športovou organizáciou.  Projekt bude prebiehať od októbra 2018 do júna 2019. Bližšie informácie o projekte nájdete v priložených dokumentoch.

Prihlásiť sa do projektu môžu všetci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky do 20. 6. 2018 do 16:00.

----> Podmienky  <----

Proces nominácie pozostáva z:

Úspešní kandidáti budú pozvaní na pohovor a následne sa uskutoční výber finálnych účastníkov programu.
V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte pracovníčku SOV zodpovednú za projekt:

Petra Gantnerová
Tel: 0915 499 856

gantnerova@olympic.sk

Autor: SOV

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím