Zaujímavá akcia Trnavského olympijského klubu pre verejnosť

TRNAVA (TOK) - V rámci Festivalu športu a zdravia a olympijských nádejí zorganizoval Trnavský olympijský klub besedu a autogramiádu so známymi športovcami a olympionikmi. Podujatie sa konalo dňa 21. novembra 2017 v jednom z trnavských obchodných centier. Pozvanie prijali futbalisti trnavského Spartaka, olympijská medailistka v streľbe Zuzana Rehák Štefečeková, olympionik v atletike Libor Charfreitag, bývalý vynikajúci futbalista a vicemajster sveta 1962 Jozef Štibrányi, esa z čias futbalovej “veľkej trnavy” Stanislav Jarábek, aj nádejní mladí tenisti. Trnavský olympijský klub na podujatí zastupoval jeho predseda Ján Godál.

 

Veľa zvedavých otázok návštevníkov a množstvo odovzdaných podpisových kariet svedčí o úspešnosti celej akcie. Trnavský olympijský klub aj takouto formou prispel k šíreniu olympijských myšlienok a k prezentácii úspešných bývalých aj súčasných športovcov spojených s regiónom. 

Autor: TOK

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím