Zaujímavá akcia Trnavského olympijského klubu pre verejnosť

TRNAVA (TOK) - V rámci Festivalu športu a zdravia a olympijských nádejí zorganizoval Trnavský olympijský klub besedu a autogramiádu so známymi športovcami a olympionikmi. Podujatie sa konalo dňa 21. novembra 2017 v jednom z trnavských obchodných centier. Pozvanie prijali futbalisti trnavského Spartaka, olympijská medailistka v streľbe Zuzana Rehák Štefečeková, olympionik v atletike Libor Charfreitag, bývalý vynikajúci futbalista a vicemajster sveta 1962 Jozef Štibrányi, esa z čias futbalovej “veľkej trnavy” Stanislav Jarábek, aj nádejní mladí tenisti. Trnavský olympijský klub na podujatí zastupoval jeho predseda Ján Godál.

 

Veľa zvedavých otázok návštevníkov a množstvo odovzdaných podpisových kariet svedčí o úspešnosti celej akcie. Trnavský olympijský klub aj takouto formou prispel k šíreniu olympijských myšlienok a k prezentácii úspešných bývalých aj súčasných športovcov spojených s regiónom. 

Autor: TOK

XXIII. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY PJONGČANG 2018 (9. – 28. februára 2018)

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Vlastné nastavenie cookies.
      Súhlasím X