Singapur 2010

1 Z
2 S
3 B
OHM
Krajina
Dátum konania
-
Počet disciplín
201
Počet športovcov
3524
Výsledky slovenských športovcov
Športovec Výprava Šport Disciplína Umiestnenie
Andrea Krišandová
SR
džudo miešané družstvá Z
Šantal Škamlová
SR
tenis štvorhra S
Jana Čepelová
SR
tenis štvorhra S
Miroslav Urban
SR
rýchlostná kanoistika K1 slalom S
Jana Čepelová
SR
tenis dvojhra B
Filip Horanský
SR
tenis štvorhra B
Jozef Kovalík
SR
tenis štvorhra B
Arpád Szakács
SR
džudo 81 kg B
Listopadová Katarína Listopadová
SR
plávanie 100 m voľný spôsob 4
Listopadová Katarína Listopadová
SR
plávanie 100 m motýlik 4
Listopadová Katarína Listopadová
SR
plávanie 50 m motýlik 4
Michala Cellerová
SR
šerm miešané družstvá 5
Michala Cellerová
SR
šerm fleuret 7
Katarína Strmeňová
SR
atletika 5 km chôdza 8
Ela Sedileková
SR
moderný päťboj miešaná štafeta 8
Martin Fakla
SR
plávanie 50 m znak 10
Claudia Hladíková
SR
atletika skok do diaľky 14
Ján Szalay
SR
moderný päťboj jednotlivci 14
Aurélia Trnovcová
SR
plávanie 50 m prsia 17
Ela Sedileková
SR
moderný päťboj jednotlivci 23
Listopadová Katarína Listopadová
SR
plávanie 200 m voľný spôsob 23
Pavol Jelenák
SR
plávanie 400 m voľný spôsob 24
Ján Szalay
SR
moderný päťboj miešaná štafeta 24
Martin Fakla
SR
plávanie 100 m znak 25
Aurélia Trnovcová
SR
plávanie 100 m prsia 25
Pavol Jelenák
SR
plávanie 200 m voľný spôsob 32
Arpád Szakács
SR
džudo miešané družstvá DNS
Filip Horanský
SR
tenis dvojhra 1. kolo
Andrea Krišandová
SR
džudo 52 kg 1. kolo
Miroslav Urban
SR
rýchlostná kanoistika K1 šprint nepostúpil
Šantal Škamlová
SR
tenis dvojhra 2. kolo
Jozef Kovalík
SR
tenis dvojhra 2. kolo
André Rědr
SR
veslovanie skif 7. - 12.

Kvalifikovaní športovci

0

Martin Fakla

plávanie - 50 m znak, 100 m znak
0

André Rědr

veslovanie - skif
0

Filip Horanský

tenis - štvorhra, dvojhra
0

Jozef Kovalík

tenis - štvorhra, dvojhra
0

Šantal Škamlová

tenis - štvorhra, dvojhra
0

Jana Čepelová

tenis - štvorhra, dvojhra
0

Michala Cellerová

šerm - miešané družstvá, fleuret
0

Pavol Jelenák

plávanie - 400 m voľný spôsob, 200 m voľný spôsob
0

Aurélia Trnovcová

plávanie - 50 m prsia, 100 m prsia
0

Katarína Strmeňová

atletika - 5 km chôdza
0

Katarína Listopadová

plávanie - 100 m voľný spôsob, 50 m motýlik, 100 m motýlik, 200 m voľný spôsob
0

Ela Sedileková

moderný päťboj - jednotlivci, miešaná štafeta
0

Ján Szalay

moderný päťboj - jednotlivci, miešaná štafeta
0

Miroslav Urban

rýchlostná kanoistika - K1 slalom, K1 šprint
0

Arpád Szakács

džudo - 81 kg, miešané družstvá
0

Andrea Krišandová

džudo - miešané družstvá, 52 kg
0

Claudia Hladíková

atletika - skok do diaľky
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri