Športové aktuality
2 min. čítania

OLYMPIJSKÝ PLAYLIST #1: Fehérváryho nakopne hip-hop, Chára dáva prednosť rockovej klasike. Zistite, čo počúvajú naše hokejové hviezdy!

Profile picture for user Krsko
Stanislav
Krško
Vypočujte si playlist ICE ICE BABY, ktorý pre vás zostavili Zdeno Chára, Tomáš Záborský, Martin Fehérváry, Adam Liška a Maxim Čajkovič!

Hudba a šport idú odjakživa k sebe. Elitní aj amatérski športovci si tréning bez hudby vedia predstaviť len ťažko. Dobre zvolené skladby vedia nakopnúť v ťažkej chvíli v posilňovni, či presvedčiť, že ten jeden kilometer sa ešte dá zvládnuť! Obľúbená hudba vie športovcom dodať motiváciu pred dôležitým zápasom alebo pretekmi. Oslovili sme preto slovenských športovcov, aby nám pomohli zostaviť ideálny playlist z ich obľúbených piesní.

Čo nakopne hokejové hviezdy?

Hokejisti počas tréningu na ľade hudbu nepočúvajú, v posilňovni je to však už o inom. „Keď trénujem v posilňovni, počúvam čokoľvek, čo pustí náš šatňový DJ. Počas letnej prípravy to bol Martin Fehérváry,“ hovorí talentovaný útočník Maxim Čajkovič.

Hráčom padne  hudba vhod aj pred zápasom, keď sa potrebujú nabudiť a vydať zo seba ten najlepší výkon. „Pred zápasom počúvame hudbu v šatni. Tá je energická a radi si ju pustíme nahlas. Je to preto, lebo takáto hudba nabudí, vyhecuje. Naopak, počas presunov na zápasy počúvam v lietadle hudbu cez slúchadlá. Tá je skôr upokojujúca, pri ktorej relaxujem a dokonca sa mi niekedy pri nej podarí aj zaspať a ubehne mi tak čas pri neustálom cestovaní,“ dodal k svojim obľúbeným skladbám útočník ruského Severstaľu Čerepovec Adam Liška.

Vypočujte si playlist ICE ICE BABY, ktorý pre vás zostavili Zdeno Chára, Tomáš Záborský, Martin Fehérváry, Adam Liška a Maxim Čajkovič!

Zdeno Chára

Nirvana – Smells Like Teen Spirit

Metallica – Master of Puppets

Eric Prydz – Call on Me

Maxim Čajkovič

Eminem – Cinderella Man

Avicii – Levels

Riton, Oliver Heldens – Turn Me On (feat. Vula)

Swedish House Mafia – One (Your Name)

Vigiland – Friday Night

Adam Liška

Joel Corry – Head & Heart (feat. MNEK)

FISHER – Losing It

Miyagi – I Got Love

Eminem – Lose Yourself

Kevin Rudolf, Lil Wayne – Let It Rock

Martin Fehérváry

The Weekend – Blinding Lights

Loud Luxury, Ryan Shepherd – Fill Me In

Sage The Gemini, Iamsu! – Gas Pedal

Lil Baby – Woah

Travis Scott – HOUSTONFORNICATION

A$AP Rocky, Skepta – Praise the Lord (Da Shine)

Tomáš Záborský

Fort Minor, Styles Of Beyond – Remember the Name

AC/DC – Highway to Hell

OLOV
pg
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV