box

2 Z
0 S
1 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
22 / 3
Počet podujatí so slovenským zastúpením:17
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Torma Július Torma Londýn 1948
ČSR
67 kg Z
Zachara Ján Zachara OLY Helsinki 1952
ČSR
57 kg Z
franek Ján Franek Moskva 1980
ČSSR
71 kg B
Csemez Andrej Csemez Tokio 2020
SR
75 kg 9
Michal Franek Soul 1988
ČSSR
71 kg 3. kolo
Peter Hrivňák Soul 1988
ČSSR
91 kg štvrťfinále
Vojtech Rückschloss Barcelona 1992
ČSFR
91 kg štvrťfinále
Peter Hrivňák Barcelona 1992
ČSSR
+91 kg štvrťfinále
Torma Július Torma Helsinki 1952
ČSR
67 kg štvrťfinále
Zachara Ján Zachara OLY Melbourne 1956
ČSR
57 kg štvrťfinále
Peter Baláž Atlanta 1996
SR
48 kg 1. kolo
Michal Franek Barcelona 1992
ČSSR
71 kg 1. kolo
Stantien Vojtech Stantien Ciudad de México 1968
ČSSR
71 kg 1. kolo
Rudolf Kus Berlín 1936
ČSR
+79,5 kg 1. kolo
Miroslav Pavlov Moskva 1980
ČSSR
67 kg 1. kolo
Jozef Töre Rím 1960
ČSSR
60 kg 1. kolo
Stanislav Vagaský Barcelona 1992
ČSFR
51 kg 1. kolo
Pavol Polakovič Atlanta 1996
Česko
71 kg 2. kolo
Rudolf Gavenčiak Soul 1988
ČSSR
91 kg 2. kolo
Gabriel Križan Atlanta 1996
SR
54 kg 2. kolo
Horymír Netuka Helsinki 1952
ČSR
81 kg 2. kolo
Ľudovít Plachetka Atlanta 1996
Česko
75 kg 2. kolo
Torma Július Torma Melbourne 1956
ČSR
75 kg 2. kolo
Takács Michal Takács Nanking 2014
SR
56 kg 5
Triebeľová Jessica Triebeľová Buenos Aires 2018
SR
57 kg 1. kolo
Tankó Viliam Tankó Baku 2015
SR
52 kg B
Csemez Andrej Csemez Minsk 2019
SR
75 kg B
Strnisko Matúš Strnisko Minsk 2019
SR
do 81 kg 5
michalek Dávid Michálek Krakov 2023
SR
91 kg 9
durikova Nicole Ďuríková Krakov 2023
SR
51 kg 9
Triebeľová Jessica Triebeľová Krakov 2023
SR
75 kg 9
Tankó Viliam Tankó Krakov 2023
SR
64 kg 9
Takács Michal Takács Krakov 2023
SR
71 kg 17
Michal Zátorský Baku 2015
SR
60 kg osemfinále
Strnisko Matúš Strnisko Baku 2015
SR
do 81 kg osemfinále
Jedinákov Miroslava Jedináková Krakov 2023
SR
60 kg 1. kolo
Tankó Viliam Tankó Minsk 2019
SR
60 kg 1. kolo
michalek Dávid Michálek Minsk 2019
SR
do 91 kg 1. kolo
Erik Tlkanec Baku 2015
SR
do 91 kg 1. kolo
Takács Michal Takács Minsk 2019
SR
64 kg 1. kolo
Zӧld Tomáš Zӧld Minsk 2019
SR
69 kg 1. kolo

Mapa olympionikov

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV
Mediálni partneri
Dodávatelia
Partneri Maison Slovaque