plávanie

2 Z
6 S
1 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
32 / 23
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Halmaj Zoltán Halmaj St. Louis 1904
Uhorsko
50 y voľný spôsob Z
Halmaj Zoltán Halmaj St. Louis 1904
Uhorsko
100 y voľný spôsob Z
Halmaj Zoltán Halmaj Londýn 1908
Uhorsko
100 m voľný spôsob S
Halmaj Zoltán Halmaj Londýn 1908
Uhorsko
4x 200 m voľný spôsob S
Halmaj Zoltán Halmaj Paríž 1900
Uhorsko
200 m voľný spôsob S
Moravcová Martina Moravcová OLY Sydney 2000
SR
200 m voľný spôsob S
Halmaj Zoltán Halmaj Paríž 1900
Uhorsko
4000 m voľný spôsob S
Moravcová Martina Moravcová OLY Sydney 2000
SR
100 m motýlik S
Abay-Nemes Oszkár Abay-Nemes Berlín 1936
Maďarsko
4x 200 m voľný spôsob B
Géry Marcel Géry Barcelona 1992
Kanady
4x 100 m polohové preteky B
Halmaj Zoltán Halmaj Paríž 1900
Uhorsko
1000 m voľný spôsob B
Géza Szigritz Amsterdam 1928
Maďarsko
4x 200 m voľný spôsob 4
Miloslav Roľko Moskva 1980
ČSSR
100 m znak 4
Moravcová Martina Moravcová OLY Sydney 2000
SR
100 m voľný spôsob 5
Moravcová Martina Moravcová OLY Sydney 2000
SR
50 m voľný spôsob 5
Miloslav Roľko Montreal 1976
ČSSR
200 m znak 6
Miloslav Roľko Moskva 1980
ČSSR
400 m polohové preteky 6
Moravcová Martina Moravcová OLY Atény 2004
SR
100 m motýlik 6
Moravcová Martina Moravcová OLY Atény 2004
SR
100 m voľný spôsob 7
Magdolna Patóh Mníchov 1972
Maďarsko
100 m voľný spôsob 7
Ľudovít Komadel OLY Helsinki 1952
ČSR
200 m prsia 8
Oľga Kozičová Ciudad de México 1968
ČSSR
200 m voľný spôsob 8
Miloslav Roľko Moskva 1980
ČSSR
4x 200 m voľný spôsob 9
Moravcová Martina Moravcová OLY Atlanta 1996
SR
200 m voľný spôsob 9
Nagy Richard Nagy OLY Rio de Janeiro 2016
SR
400 m polohové preteky 9
Miloslav Roľko Moskva 1980
ČSSR
200 m znak 10
Miloslav Roľko Moskva 1980
ČSSR
100 m motýlik 10
Moravcová Martina Moravcová OLY Atény 2004
SR
200 m voľný spôsob 12
Ľuboš Križko OLY Peking 2008
SR
100 m znak 13
Moravcová Martina Moravcová OLY Atlanta 1996
SR
200 m polohové preteky 13
Moravcová Martina Moravcová OLY Atlanta 1996
SR
100 m voľný spôsob 15
Alexander Marček Soul 1988
ČSSR
200 m prsia 15
Moravcová Martina Moravcová OLY Atény 2004
SR
50 m voľný spôsob 17
Moravcová Martina Moravcová OLY Barcelona 1992
ČSFR
100 m voľný spôsob 18
Ivan Ferák Tokio 1964
ČSSR
200 m znak 18
Moravcová Martina Moravcová OLY Barcelona 1992
ČSFR
100 m motýlik 19
Miroslav Machovič OLY Atlanta 1996
SR
200 m znak 21
Denisa Smolenová Londýn 2012
SR
200 m motýlik 21
Rastislav Bizub Atlanta 1996
Česko
100 m znak 22
Listopadová Katarína Listopadová Rio de Janeiro 2016
SR
100 m znak 22
Moravcová Martina Moravcová OLY Peking 2008
SR
100 m voľný spôsob 23
Klobučník Tomáš Klobučník OLY Londýn 2012
SR
200 m prsia 23
Jana Korbašová Sydney 2000
SR
400 m polohové preteky 24
Moravcová Martina Moravcová OLY Peking 2008
SR
100 m motýlik 25
Rastislav Bizub Atlanta 1996
Česko
200 m znak 26
Ľuboš Križko OLY Atény 2004
SR
100 m znak 27
Jana Korbašová Sydney 2000
SR
200 m polohové preteky 27
Moravcová Martina Moravcová OLY Peking 2008
SR
50 m voľný spôsob 27
Moravcová Martina Moravcová OLY Atlanta 1996
SR
400 m voľný spôsob 27
Miroslav Machovič OLY Sydney 2000
SR
100 m znak 28
Filová Katarína Filová Londýn 2012
SR
200 m voľný spôsob 28
Listopadová Katarína Listopadová Londýn 2012
SR
200 m polohové preteky 28
Denisa Smolenová Londýn 2012
SR
100 m motýlik 28
Listopadová Katarína Listopadová Rio de Janeiro 2016
SR
100 m motýlik 29
Moravcová Martina Moravcová OLY Barcelona 1992
ČSFR
50 m voľný spôsob 29
Ivana Walterová Sydney 2000
SR
50 m voľný spôsob 30
Filová Katarína Filová Londýn 2012
SR
100 m voľný spôsob 31
Moravcová Martina Moravcová OLY Barcelona 1992
ČSFR
100 m znak 31
Miroslav Machovič OLY Sydney 2000
SR
200 m znak 31
Denisa Smolenová Peking 2008
SR
200 m motýlik 31
Miroslav Machovič OLY Atlanta 1996
SR
100 m znak 33
Nagy Richard Nagy OLY Rio de Janeiro 2016
SR
1500 m voľný spôsob 34
Natália Kodajová Atlanta 1996
SR
100 m prsia 37
Natália Kodajová Atlanta 1996
SR
200 m prsia 38
 Syllabová Miroslava Syllabová OLY Londýn 2012
SR
50 m voľný spôsob 38
Klobučník Tomáš Klobučník OLY Rio de Janeiro 2016
SR
100 m prsia 42
Oľga Kozičová Ciudad de México 1968
ČSSR
100 m voľný spôsob semifinále
Ladislav Bačík Melbourne 1956
ČSR
100 m znak semifinále
Zoltán Bitskey Paríž 1924
Maďarsko
200 m prsia semifinále
Abay-Nemes Oszkár Abay-Nemes Berlín 1936
Maďarsko
100 m voľný spôsob DNS
Július Balázs Paríž 1924
ČSR
100 m voľný spôsob rozplavby
Magdolna Patóh Tokio 1964
Maďarsko
100 m voľný spôsob rozplavby
Ján Wenk Štokholm 1912
Uhorsko
4x 200 m voľný spôsob rozplavby
Ladislav Bačík Helsinki 1952
ČSR
100 m znak rozplavby
Marcel Blažo Barcelona 1992
ČSFR
100 m znak rozplavby
Ján Wenk Štokholm 1912
Uhorsko
100 m znak rozplavby
Rastislav Bizub Barcelona 1992
ČSFR
100 m znak rozplavby
Miloslav Roľko Montreal 1976
ČSSR
100 m znak rozplavby
Vladimír Skovajsa Helsinki 1952
ČSR
200 m prsia rozplavby
Marcel Blažo Barcelona 1992
ČSFR
200 m znak rozplavby
Rastislav Bizub Barcelona 1992
ČSFR
200 m znak rozplavby
Magdolna Patóh Mníchov 1972
Maďarsko
4x 100 m polohové preteky rozplavby
Alexander Marček Soul 1988
ČSSR
100 m prsia rozplavby
Miloslav Roľko Montreal 1976
ČSSR
400 m polohové preteky rozplavby
Miloslav Roľko Montreal 1976
ČSSR
100 m motýlik rozplavby
Marta Skupilová Melbourne 1956
ČSR
100 m motýlik rozplavby
Géza Szigritz Amsterdam 1928
Maďarsko
400 m voľný spôsob rozplavby
Listopadová Katarína Listopadová Singapur 2010
SR
100 m voľný spôsob 4
Listopadová Katarína Listopadová Singapur 2010
SR
100 m motýlik 4
Listopadová Katarína Listopadová Singapur 2010
SR
50 m motýlik 4
Barbora Mišendová Nanking 2014
SR
50 m motýlik 7
Tamara Potocká Buenos Aires 2018
SR
50 m motýlik 8
Martin Fakla Singapur 2010
SR
50 m znak 10
Barbora Mišendová Nanking 2014
SR
50 m voľný spôsob 11
Karolína Hájková Nanking 2014
SR
100 m znak 16
Tomáš Púchly Nanking 2014
SR
50 m voľný spôsob 16
Tomáš Púchly Nanking 2014
SR
100 m motýlik 17
Aurélia Trnovcová Singapur 2010
SR
50 m prsia 17
Matej Duša Buenos Aires 2018
SR
50 m voľný spôsob 18
Miroslava Záborská Buenos Aires 2018
SR
200 m prsia 19
Karolína Hájková Nanking 2014
SR
50 m znak 20
Tamara Potocká Buenos Aires 2018
SR
200 m polohové preteky 22
Listopadová Katarína Listopadová Singapur 2010
SR
200 m voľný spôsob 23
Dávid Gajdoš Buenos Aires 2018
SR
100 m prsia 24
Pavol Jelenák Singapur 2010
SR
400 m voľný spôsob 24
Dávid Gajdoš Buenos Aires 2018
SR
50 m prsia 24
Martin Fakla Singapur 2010
SR
100 m znak 25
Aurélia Trnovcová Singapur 2010
SR
100 m prsia 25
Tamara Potocká Buenos Aires 2018
SR
50 m voľný spôsob 25
Tamara Potocká Buenos Aires 2018
SR
100 m motýlik 28
Pavol Jelenák Singapur 2010
SR
200 m voľný spôsob 32
Miroslava Záborská Buenos Aires 2018
SR
50 m prsia 32
Tamara Potocká Buenos Aires 2018
SR
100 m voľný spôsob 33
Miroslava Záborská Buenos Aires 2018
SR
100 m prsia 39
Matej Duša Buenos Aires 2018
SR
50 m motýlik 45
Vladimír Štefánik Baku 2015
SR
100 m motýlik 12
Zuzana Pavlikovská Baku 2015
SR
200 m prsia 24
Lara Bábska Baku 2015
SR
50 m prsia 26
Lucia Šimovičová Baku 2015
SR
50 m motýlik 27
Vladimír Štefánik Baku 2015
SR
100 m voľný spôsob 29
Vladimír Štefánik Baku 2015
SR
50 m motýlik 29
Alexander Světlík Baku 2015
SR
200 m znak 30
Zuzana Pavlikovská Baku 2015
SR
200 m polohové preteky 32
Alexander Světlík Baku 2015
SR
50 m znak 32
Lucia Šimovičová Baku 2015
SR
50 m voľný spôsob 33
Lucia Šimovičová Baku 2015
SR
100 m voľný spôsob 34
Lara Bábska Baku 2015
SR
100 m prsia 34
Lucia Šimovičová Baku 2015
SR
200 m voľný spôsob 37
Alexander Světlík Baku 2015
SR
100 m znak 44
Zuzana Pavlikovská Baku 2015
SR
100 m voľný spôsob 51
Jablčník František Jablčník Baku 2019
SR
400 m polohové preteky 8
Šprláková-Zmorová Olivia Ana Šprláková-Zmorová Baku 2019
SR
200 m znak 13
Jablčník František Jablčník Baku 2019
SR
200 m polohové preteky 13
Slušná Lillian Slušná Baku 2019
SR
50 m voľný spôsob 13
Šprláková-Zmorová Olivia Ana Šprláková-Zmorová Baku 2019
SR
800 m voľný spôsob 13
Folťan Patrik Folťan Baku 2019
SR
4x 100 m polohové preteky 14
Daniš Matej Daniš Baku 2019
SR
4x 100 m polohové preteky 14
Dikácz Bence Dikácz Baku 2019
SR
4x 100 m polohové preteky 14
Jablčník František Jablčník Baku 2019
SR
4x 100 m polohové preteky 14
Jablčník František Jablčník Baku 2019
SR
200 m voľný spôsob 14
Kovácsová Timea Kovácsová Baku 2019
SR
200 m motýlik 15
Dikácz Bence Dikácz Baku 2019
SR
4x 100 m voľný spôsob 16
Jablčník František Jablčník Baku 2019
SR
4x 100 m voľný spôsob 16
Folťan Patrik Folťan Baku 2019
SR
4x 100 m voľný spôsob 16
Daniš Matej Daniš Baku 2019
SR
4x 100 m voľný spôsob 16
Kovácsová Timea Kovácsová Baku 2019
SR
400 m polohové preteky 17
Dikácz Bence Dikácz Baku 2019
SR
400 m polohové preteky 18
Šprláková-Zmorová Olivia Ana Šprláková-Zmorová Baku 2019
SR
400 m voľný spôsob 18
Šprláková-Zmorová Olivia Ana Šprláková-Zmorová Baku 2019
SR
4x 100 m voľný spôsob MIX 18
Daniš Matej Daniš Baku 2019
SR
4x 100 m voľný spôsob MIX 18
Slušná Lillian Slušná Baku 2019
SR
4x 100 m voľný spôsob MIX 18
Folťan Patrik Folťan Baku 2019
SR
4x 100 m voľný spôsob MIX 18
Dikácz Bence Dikácz Baku 2019
SR
1500 m voľný spôsob 20
Mižúrová Jana Mižúrová Baku 2019
SR
400 m polohové preteky 21
Mižúrová Jana Mižúrová Baku 2019
SR
200 m prsia 22
Folťan Patrik Folťan Baku 2019
SR
200 m znak 23
Dikácz Bence Dikácz Baku 2019
SR
100 m prsia 25
Kovácsová Timea Kovácsová Baku 2019
SR
200 m polohové preteky 25
Folťan Patrik Folťan Baku 2019
SR
100 m znak 26
Dikácz Bence Dikácz Baku 2019
SR
200 m prsia 26
Kovácsová Timea Kovácsová Baku 2019
SR
100 m znak 27
Mižúrová Jana Mižúrová Baku 2019
SR
100 m prsia 27
Šprláková-Zmorová Olivia Ana Šprláková-Zmorová Baku 2019
SR
200 m voľný spôsob 30
Mižúrová Jana Mižúrová Baku 2019
SR
200 m polohové preteky 32
Daniš Matej Daniš Baku 2019
SR
50 m voľný spôsob 32
Folťan Patrik Folťan Baku 2019
SR
50 m voľný spôsob 33
Kovácsová Timea Kovácsová Baku 2019
SR
100 m motýlik 35
Daniš Matej Daniš Baku 2019
SR
100 m motýlik 36
Folťan Patrik Folťan Baku 2019
SR
100 m motýlik 37
Slušná Lillian Slušná Baku 2019
SR
100 m voľný spôsob 40
Daniš Matej Daniš Baku 2019
SR
100 m voľný spôsob 40
Slušná Lillian Slušná Baku 2019
SR
100 m motýlik 41
Mižúrová Jana Mižúrová Baku 2019
SR
100 m znak DNS

Mapa olympionikov