športová gymnastika

0 Z
4 S
0 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
14 / 20
Počet podujatí so slovenským zastúpením:23
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Kubičková-Posnerová Jana Kubičková-Posnerová Tokio 1964
ČSSR
družstvo S
Kubičková-Posnerová Jana Kubičková-Posnerová Ciudad de México 1968
ČSSR
družstvo S
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová OLY Tokio 1964
ČSSR
družstvo S
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová OLY Ciudad de México 1968
ČSSR
družstvo S
Pálfyová Matylda Pálfyová Berlín 1936
ČSR
družstvo S
Kmeťko Ľudovít Kmeťko Štokholm 1912
Uhorsko
voľné cvičenie družstiev S
František Bočko OLY Ciudad de México 1968
ČSSR
družstvo 4
Ferdinand Daniš Melbourne 1956
ČSR
družstvo 4
Ferdinand Daniš Rím 1960
ČSR
družstvo 4
Pavel Gajdoš OLY Rím 1960
ČSSR
družstvo 4
Margit Kövessy Amsterdam 1928
Maďarsko
družstvo 4
Jana Labáková Moskva 1980
ČSSR
družstvo 4
Eva Marečková Moskva 1980
ČSSR
družstvo 4
Katarína Šarišská Moskva 1980
ČSSR
družstvo 4
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová OLY Ciudad de México 1968
ČSSR
preskok 4
Anna Marejková Melbourne 1956
ČSR
kladina 4
Zdena Bujnáčková Mníchov 1972
ČSSR
družstvo 5
Holkovičová Ingrid Holkovičová OLY Montreal 1976
ČSSR
družstvo 5
Anna Marejková Melbourne 1956
ČSR
družstvo 5
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová OLY Mníchov 1972
ČSSR
družstvo 5
Ferdinand Daniš Helsinki 1952
ČSR
bradlá 5
Rudolf Babiak Moskva 1980
ČSSR
družstvo 6
Pavel Gajdoš OLY Tokio 1964
ČSSR
družstvo 6
konecny Jozef Konečný Moskva 1980
ČSSR
družstvo 6
Ferdinand Daniš Melbourne 1956
ČSR
prostné 6
Jana Labáková Moskva 1980
ČSSR
prostné 6
Ferdinand Daniš Helsinki 1952
ČSR
družstvo 7
József Sarlós Berlín 1936
Maďarsko
družstvo 7
Rudolf Babiak Moskva 1980
ČSSR
kruhy 7
Eva Marečková Moskva 1980
ČSSR
bradlá 7
Ferdinand Daniš Helsinki 1952
ČSR
prostné 7
Jana Labáková Moskva 1980
ČSSR
preskok 7
Eva Marečková Moskva 1980
ČSSR
preskok 7
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová OLY Ciudad de México 1968
ČSSR
viacboj 9
Ferdinand Daniš Helsinki 1952
ČSR
preskok 9
Jana Labáková Moskva 1980
ČSSR
viacboj 11
Piasecký Samuel Piasecký OLY Londýn 2012
SR
bradlá 11
Ferdinand Daniš Helsinki 1952
ČSR
viacboj 12
Ferdinand Daniš Melbourne 1956
ČSR
viacboj 12
Eva Marečková Moskva 1980
ČSSR
viacboj 12
Ferdinand Daniš Rím 1960
ČSR
viacboj 15
Kubičková-Posnerová Jana Kubičková-Posnerová Ciudad de México 1968
ČSSR
viacboj 15
Holkovičová Ingrid Holkovičová OLY Montreal 1976
ČSSR
viacboj 16
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová OLY Mníchov 1972
ČSSR
viacboj 18
Rudolf Babiak Moskva 1980
ČSSR
viacboj 21
František Bočko OLY Ciudad de México 1968
ČSSR
viacboj 22
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová OLY Tokio 1964
ČSSR
viacboj 22
Kubičková-Posnerová Jana Kubičková-Posnerová Tokio 1964
ČSSR
viacboj 23
Pavel Gajdoš OLY Rím 1960
ČSSR
viacboj 28
Zdena Bujnáčková Mníchov 1972
ČSSR
viacboj 29
Mokošová Barbora Mokošová OLY Rio de Janeiro 2016
SR
viacboj 45
Sekerová Zuzana Sekerová OLY Atény 2004
SR
viacboj 47
Mokošová Barbora Mokošová OLY Tokio 2020
SR
viacboj 52
Homolová Mária Homolová OLY Londýn 2012
SR
viacboj 57
Sekerová Zuzana Sekerová OLY Sydney 2000
SR
viacboj 59
Modlitba Martin Modlitba OLY Barcelona 1992
ČSFR
viacboj 62
Piasecký Samuel Piasecký OLY Londýn 2012
SR
hrazda 65
Kinská Klaudia Kinská Atlanta 1996
SR
viacboj 70
Arnold Bugár Barcelona 1992
ČSFR
viacboj 77
Kováčová Ivana Kováčová OLY Peking 2008
SR
viacboj 93
Pavel Gajdoš OLY Tokio 1964
ČSSR
viacboj 106
František Bočko OLY Tokio 1964
ČSSR
družstvo DNS
Leonard Kornoš Moskva 1980
ČSSR
družstvo DNS
Martina Malušová Moskva 1980
ČSSR
družstvo DNS
Michňák Slavomír Michňák Baku 2015
SR
viacboj 6
Michňák Slavomír Michňák Minsk 2019
SR
Kôň s držadlami 6
Mokošová Barbora Mokošová OLY Baku 2015
SR
viacboj 18
Chiara Catherine Irena Bunce Minsk 2019
SR
viacboj 23
Michňák Slavomír Michňák Baku 2015
SR
viacboj 48
Kasala Oliver Kasala Banská Bystrica 2022
SR
MIX 7
Dobrocká Lucia Dobrocká Banská Bystrica 2022
SR
MIX 7
Dobrocká Lucia Dobrocká Banská Bystrica 2022
SR
viacboj 9
Dobrocká Lucia Dobrocká Banská Bystrica 2022
SR
bradlá 9
Dobrocká Lucia Dobrocká Banská Bystrica 2022
SR
kladina 11
Bažíková Ema Bažíková Banská Bystrica 2022
SR
kladina 16
Kasala Oliver Kasala Banská Bystrica 2022
SR
viacboj 21
Kasala Oliver Kasala Banská Bystrica 2022
SR
bradlá 21
Dobrocká Lucia Dobrocká Banská Bystrica 2022
SR
preskok 21
Vidricko Peter Vidricko Banská Bystrica 2022
SR
preskok 29
Kasala Oliver Kasala Banská Bystrica 2022
SR
Kôň s držadlami 29
Bažíková Ema Bažíková Banská Bystrica 2022
SR
preskok 31
Dobrocká Lucia Dobrocká Banská Bystrica 2022
SR
prostné 34
Kasala Oliver Kasala Banská Bystrica 2022
SR
preskok 34
Kasala Oliver Kasala Banská Bystrica 2022
SR
hrazda 36
Vidricko Peter Vidricko Banská Bystrica 2022
SR
viacboj 41
Kasala Oliver Kasala Banská Bystrica 2022
SR
prostné 42
Kasala Oliver Kasala Banská Bystrica 2022
SR
kruhy 44
Baňovičová Sofia Alex Baňovičová Banská Bystrica 2022
SR
kladina 45
Nemcovic Matej Nemčovič Baku 2019
SR
viacboj 46
Surmanová Sára Surmanová Baku 2019
SR
viacboj 47
Baňovičová Sofia Alex Baňovičová Banská Bystrica 2022
SR
prostné 49
Vidricko Peter Vidricko Banská Bystrica 2022
SR
bradlá 53
Baňovičová Sofia Alex Baňovičová Banská Bystrica 2022
SR
viacboj 56
Vidricko Peter Vidricko Banská Bystrica 2022
SR
hrazda 56
Vidricko Peter Vidricko Banská Bystrica 2022
SR
prostné 60
Vidricko Peter Vidricko Banská Bystrica 2022
SR
Kôň s držadlami 60
Vidricko Peter Vidricko Banská Bystrica 2022
SR
kruhy 61
Baňovičová Sofia Alex Baňovičová Banská Bystrica 2022
SR
bradlá 62
Bažíková Ema Bažíková Banská Bystrica 2022
SR
bradlá 65
Baňovičová Sofia Alex Baňovičová Banská Bystrica 2022
SR
preskok 65
Bažíková Ema Bažíková Banská Bystrica 2022
SR
viacboj 67
Bažíková Ema Bažíková Banská Bystrica 2022
SR
prostné 79

Mapa olympionikov

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV
3_alianz
1_air
14_visa
13_Toyota
12_Samsung
11_pg
10_panasonic
9_omega
8_intel
5_bridgestone
4_atos
2_alibaba
6_cocacola